13.kārta, Silva, marķējums no a.p.

01.09.2010
Organizators : Aldis Lapiņš
Distanču priekšnieks : Liene Brūvele
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [D10] [D12] [D14] [D16]
[D18] [D21A] [D21B] [D21C] [D40] [D50]
[D60] [DN] [H10] [H12] [H14] [H16]
[H18] [H21A] [H21B] [H21C] [H35] [H45]
[H50] [H60] [HN]
H21A Distance (1): 16 KP 6,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1973 Otārs Putrālis            Smiltene    00:51:14
  2. 1944 Ilmārs Ķauķītis           DreamTeam   00:55:13
  3. 2527 Jānis Matvejs             Azimuts     01:00:02
  4. 2507 Artūrs Gulbis             Grundzāle   01:03:17
  5. 1936 Vents Lupkins             Smiltene    01:07:43
  6. 1992 Jānis Nulle               Blome       01:09:00
  7. 2535 Andris Laganovskis        Stora Enso  01:17:23
  8. 1904 Edgars Spirido            Birzuļi     01:28:52
H21B Distance (1): 16 KP 6,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle   01:21:26
H35 Distance (1): 16 KP 6,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2626 Ēriks Ūdris               Valka       00:56:29
  2. 1937 Guntis Zīvers             Smiltene    01:00:49
  3. 1965 Jānis Nulle               Blome       01:09:18
     1968 Māris Stabiņš             Grundzāle   DQ      
D21A Distance (2): 14 KP 4,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1966 Videga Gaigala            Smiltene    00:56:43
  2. 1986 Vita Cīrule               Smiltene    01:01:18
  3. 2522 Antra Ķikute              Ķikuti      01:15:02
H45 Distance (2): 14 KP 4,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2611 Pēteris Kokarēvičš        Kaimiņi     00:45:18
  2. 1962 Guntars Cīrulis           Smiltene    00:46:08
  3. 1984 Aigars Savickis           Zemessardz  00:50:59
     1997 Juris Bērziņš             Blome       DQ      
H18 Distance (2): 14 KP 4,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1974 Alvis Puzulis             Grundzāle   00:55:27
H50 Distance (3): 13 KP 4,4 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2506 Gatis Jansons             Palsmane    00:40:47
  2. 1999 Aldis Lapiņš              Azimuts     00:41:01
  3. 1958 Andris Lacbergs           Smiltene    01:10:39
  4.  272 Andris Cekuls             Meridiāns   01:25:51
     1953 Māris Lapiņš              Azimuts     DQ      
     1959 Andrejs Lācis             Smiltene    DQ      
H16 Distance (3): 13 KP 4,4 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1996 Valdemārs Nulle           Blome       00:49:05
H21C Distance (4): 13 KP 3,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1241 Mārcis Ciekurs            Smiltene    00:36:59
  2. 2405 Raitis Gailīts            x53         00:38:37
  3. 2608 Bruno Freimanis           Ranka       00:39:02
  4. 2656 Mikus Ošiņš               ind         00:51:29
  5. 1246 Jēkabs Šulcs              SĢ          00:55:50
  6. 2697 Roberts Šulcs             Smiltene    00:58:45
  7. 1214 Didzis Čakārnis           Smiltene    01:06:47
  8.    0 Jānis Balodis             Kuldīga     02:18:30
H60 Distance (4): 13 KP 3,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 4427 Gunārs Fogelis            Meridiāns   00:43:15
  2. 2349 Edvīns Berners            Prizma      00:56:37
     2505 Anatolijs Štainmilers     Seda        DQ      
D21B Distance (5): 9 KP 3,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  154 Ilze Vaļģe                Kalnpierbe  00:38:29
  2. 1964 Inga Kārkliņa             Valka       01:04:20
D40 Distance (5): 9 KP 3,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1945 Baiba Vēvere              Strenči     01:02:37
  2. 2502 Aiva Skopāne              Birzuļi     01:06:09
D21C Distance (6): 11 KP 3,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1949 Inga Kalniņa              Smiltene    00:46:00
  2.   60 Maija Gudēna              Kalnpierbe  00:49:07
  3.    0 Ieva Bērziņa              x52         01:06:58
  4. 2524 Evita Sirmā               Smiltene    01:12:12
  5. 2525 Inese Zoltnere            Taxis       01:13:05
     1218 Agija Bērtiņa             Grundzāle   DQ      
D50 Distance (6): 11 KP 3,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1901 Andra Veita               Rīga        00:48:32
  2. 2618 Sarmīte Vlodare           Jaunpiebal  01:00:22
D14 Distance (6): 11 KP 3,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1933 Anete Čama                Grundzāle   00:37:00
  2. 2653 Pārsla Kupriša            Grundzāle   00:39:55
  3. 1985 Arta Glāzere              Jaunpieb.v  01:04:07
H14 Distance (6): 11 KP 3,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1950 Niks Ramanis              Grundzāle   00:36:26
  2. 2698 Rubens Pāvils Šulcs       SĢ          00:46:14
  3. 2554 Andris Krūmiņš            Jaunpieb.v  01:00:07
  4.    0 Pēters Ķikuts             ķikuti      01:08:54
  5. 2661 Mārtiņš Mārcis Leimanis   J-sargi     01:13:14
D12 Distance (7): 9 KP 2,5 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2501 Elīna Skopāne             Birzuļi     00:34:37
  2. 2623 Kristīne Ķikute           Ķikuti      01:02:57
H12 Distance (7): 9 KP 2,5 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   00:21:36
  2.   58 Artūrs Vaļģis             Kalnpierbe  00:30:12
  3. 1217 Reinis Putrālis           Smiltene    00:30:54
  4. 2634 Kristers Leimanis         J-piebalga  00:34:39
  4. 2634 Kristers Leimanis         J-piebalga  00:34:39
  6. 2513 Ilgvars Caune             Grundzāle   00:38:21
  7. 1234 Rūdis Rozītis             STPP        00:46:08
  8. 1239 kārlis Rozītis            STPP        00:46:54
  9. 2631 Druvis Čakārnis           SCV         00:57:42
D60 Distance (7): 9 KP 2,5 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2660 Ilze Dudele               ind         01:23:27
  2. 2308 Mirdza Pukste             Smiltene    01:23:48
D10 Distance (8): 7 KP 1,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1951 Dārta Cīrule              Smiltene    00:20:02
  2.   55 Madara Vaļģe              Kalnpiebre  00:23:59
  3. 2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle   00:25:59
  4. 2649 Agnija Caune              Grundzāle   00:26:31
  5. 1977 Zanda Stabiņa             Grundzāle   00:26:50
H10 Distance (8): 7 KP 1,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.   57 Kārlis Vaļģis             Kalnpierbe  00:23:58
  2. 2634 Kristers Leimanis         J-piebalga  00:34:39
  2. 2634 Kristers Leimanis         J-piebalga  00:34:39
#1 Distance (H21A,H21B,H35): 16 KP 6,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1973 Otārs Putrālis            Smiltene    00:51:14
  2. 1944 Ilmārs Ķauķītis           DreamTeam   00:55:13
  3. 2626 Ēriks Ūdris               Valka       00:56:29
  4. 2527 Jānis Matvejs             Azimuts     01:00:02
  5. 1937 Guntis Zīvers             Smiltene    01:00:49
  6. 2507 Artūrs Gulbis             Grundzāle   01:03:17
  7. 1936 Vents Lupkins             Smiltene    01:07:43
  8. 1992 Jānis Nulle               Blome       01:09:00
  9. 1965 Jānis Nulle               Blome       01:09:18
 10. 2535 Andris Laganovskis        Stora Enso  01:17:23
 11. 1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle   01:21:26
 12. 1904 Edgars Spirido            Birzuļi     01:28:52
     1968 Māris Stabiņš             Grundzāle   DQ      
#2 Distance (D21A,H45,H18): 14 KP 4,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2611 Pēteris Kokarēvičš        Kaimiņi     00:45:18
  2. 1962 Guntars Cīrulis           Smiltene    00:46:08
  3. 1984 Aigars Savickis           Zemessardz  00:50:59
  4. 1974 Alvis Puzulis             Grundzāle   00:55:27
  5. 1966 Videga Gaigala            Smiltene    00:56:43
  6. 1986 Vita Cīrule               Smiltene    01:01:18
  7. 2522 Antra Ķikute              Ķikuti      01:15:02
     1997 Juris Bērziņš             Blome       DQ      
#3 Distance (H50,H16,D18): 13 KP 4,4 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2506 Gatis Jansons             Palsmane    00:40:47
  2. 1999 Aldis Lapiņš              Azimuts     00:41:01
  3. 1996 Valdemārs Nulle           Blome       00:49:05
  4. 1958 Andris Lacbergs           Smiltene    01:10:39
  5.  272 Andris Cekuls             Meridiāns   01:25:51
     1953 Māris Lapiņš              Azimuts     DQ      
     1959 Andrejs Lācis             Smiltene    DQ      
#4 Distance (H21C,H60): 13 KP 3,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1241 Mārcis Ciekurs            Smiltene    00:36:59
  2. 2405 Raitis Gailīts            x53         00:38:37
  3. 2608 Bruno Freimanis           Ranka       00:39:02
  4. 4427 Gunārs Fogelis            Meridiāns   00:43:15
  5. 2656 Mikus Ošiņš               ind         00:51:29
  6. 1246 Jēkabs Šulcs              SĢ          00:55:50
  7. 2349 Edvīns Berners            Prizma      00:56:37
  8. 2697 Roberts Šulcs             Smiltene    00:58:45
  9. 1214 Didzis Čakārnis           Smiltene    01:06:47
 10.    0 Jānis Balodis             Kuldīga     02:18:30
     2505 Anatolijs Štainmilers     Seda        DQ      
#5 Distance (D21B,D40,D16): 9 KP 3,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1.  154 Ilze Vaļģe                Kalnpierbe  00:38:29
  2. 1945 Baiba Vēvere              Strenči     01:02:37
  3. 1964 Inga Kārkliņa             Valka       01:04:20
  4. 2502 Aiva Skopāne              Birzuļi     01:06:09
#6 Distance (D21C,D50,D14,H14): 11 KP 3,6 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1950 Niks Ramanis              Grundzāle   00:36:26
  2. 1933 Anete Čama                Grundzāle   00:37:00
  3. 2653 Pārsla Kupriša            Grundzāle   00:39:55
  4. 1949 Inga Kalniņa              Smiltene    00:46:00
  5. 2698 Rubens Pāvils Šulcs       SĢ          00:46:14
  6. 1901 Andra Veita               Rīga        00:48:32
  7.   60 Maija Gudēna              Kalnpierbe  00:49:07
  8. 2554 Andris Krūmiņš            Jaunpieb.v  01:00:07
  9. 2618 Sarmīte Vlodare           Jaunpiebal  01:00:22
 10. 1985 Arta Glāzere              Jaunpieb.v  01:04:07
 11.    0 Ieva Bērziņa              x52         01:06:58
 12.    0 Pēters Ķikuts             ķikuti      01:08:54
 13. 2524 Evita Sirmā               Smiltene    01:12:12
 14. 2525 Inese Zoltnere            Taxis       01:13:05
 15. 2661 Mārtiņš Mārcis Leimanis   J-sargi     01:13:14
     1218 Agija Bērtiņa             Grundzāle   DQ      
#7 Distance (D12,H12,D60,DN,HN): 9 KP 2,5 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 2514 Matīss Slikšjānis         Grundzāle   00:21:36
  2.   58 Artūrs Vaļģis             Kalnpierbe  00:30:12
  3. 1217 Reinis Putrālis           Smiltene    00:30:54
  4. 2501 Elīna Skopāne             Birzuļi     00:34:37
  5. 2634 Kristers Leimanis         J-piebalga  00:34:39
  5. 2634 Kristers Leimanis         J-piebalga  00:34:39
  7. 2513 Ilgvars Caune             Grundzāle   00:38:21
  8. 1234 Rūdis Rozītis             STPP        00:46:08
  9. 1239 kārlis Rozītis            STPP        00:46:54
 10. 2631 Druvis Čakārnis           SCV         00:57:42
 11. 2623 Kristīne Ķikute           Ķikuti      01:02:57
 12. 2660 Ilze Dudele               ind         01:23:27
 13. 2308 Mirdza Pukste             Smiltene    01:23:48
#8 Distance (D10,H10): 7 KP 1,9 km ^
###  NR   Vārds                     Klubs       Rezultāts                
  1. 1951 Dārta Cīrule              Smiltene    00:20:02
  2.   57 Kārlis Vaļģis             Kalnpierbe  00:23:58
  3.   55 Madara Vaļģe              Kalnpiebre  00:23:59
  4. 2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle   00:25:59
  5. 2649 Agnija Caune              Grundzāle   00:26:31
  6. 1977 Zanda Stabiņa             Grundzāle   00:26:50
  7. 2634 Kristers Leimanis         J-piebalga  00:34:39
  7. 2634 Kristers Leimanis         J-piebalga  00:34:39

© Tak-Soft 2001-2008 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.0 [2008.410] @ 01.09.2010 20:07:03 Magnets