Maijs 22, 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Latvijas kausa kopvērtējuma apbalvošana jauniešiem

By Novembris 11, 2014 6707

 7.novembra  vakarā jaunie orientieristi pulcējās Vaidavā uz LK apbalvošanu. Vispirms – notika draudzības nakts stafetītes un tad viesmīlīgajā Vaidavas kultūras namā notika svinīga kausu pasniegšana, jauniešu un treneru godināšana.

Vispirms tika apbalvotas labākās stafešu komandas. Sezonas kopvērtējumā par pirmo vietu tika apbalvota Azimuts OK-Smiltenes BJSS S-14 grupas meiteņu komanda. Tajā startēja Agnija Caune , Elīna Skopāne un Zanda Stabiņa.

Par uvaru Latvijas sprinta kausā S-14 grupā tika sveikta Agnija Caune.

Savukārt Latvijas  kausā kur notika 16 sacensības un no tām tika vērtēti astoņi labākie starti par Latvijas kausa ieguvēju S-14 grupā 36 meiteņu konkurencē kļuva Agnija Caune. Arī otrajā vietā Azimuts OK-Sm BJSS pārstāve Elīna Skopāne.

 Latvijas kausa kopvērtējumā tika apbalvoti seši labākie katrā grupā. Līdz ar to tika apbalvots arī Ilgvars Caune par 4. vietu V-16 grupā. Šajā grupā startēja 42 dalībnieki.

Vairākiem novada orientieristiem līdz godalgotajai vietai nedaudz pietrūka. Tā septītajās vietās sezonas kopvērtējumā  ierindojās Matīss Slikšjānis V-16 , Zanda Stabiņa S-14 un Pārsla Kupriša S-18. Savukārt  Valdemāram Nullem astotā vieta V-18 grupā un Annai Anetei Strazdiņai 9. vieta S-12 grupā.

  Sprinta kausā 3. vietā V-16 grupā Ilgvars Caune.

 Pēc Latvijas kausa apbalvošanas tika sveikti arī Latvijas jauniešu izleses dalībnieki kas piedalījās Eiropas junioru čempionātā Rumānijā- viņu vidū arī Matīss Slikšjānis.

 Noslēgumā tika teikts paldies arī treneriem.

Pēc apbalvošanas jauniešiem notika atpūtas vakars dīdžeja Ugas vadībā. Savukārt treneriem bija iespēja apspriest nākotnes plānus.

Nākošajā dienā notika Vaidavas rogainings. Sacensības notika 6 un 12 stundu vērtējumā.

6 stundu ieskaitē jauniešu grupā 2. vieta Azimuts OK- Sm BJSS komandai , kurā startēja Matīss Slikšjānis un Ilgvars Caune.  Ģimeņu grupā startēja Māris un Zanda Stabiņi viņiem 8. vieta.

 12.stundu sacensībās startēja Jurģis Eberhards ar dēliem.

 

 

Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 11 Novembris 2014 23:50

Jaunākās ziņas

Mazā balva

Mazā balva

Mai 18, 2019 Rate: 0.00

Veterānu sporta spēles

Veterānu sporta spēles

Mai 18, 2019 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Mazā balva

Latvijas čempionāts garajā distancē

Veterānu sporta spēles

MAZĀ BALVA 2019 - DISTANČU PARAMETRI

MAZĀ BALVA - 2019 IELŪGUMS

AZIMUTA SEZONAS KALENDĀRS 2019

Portugal "O" Meeting-2019

Azimuta vējjaka

Smiltenes novada Gada balva sportā pretendentu vidū arī OK Azimuts sportisti

© 1975-2019 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns