Jūlijs 16, 2018

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Siguldas rudens 2016

By Oktobris 10, 2016 4088

2016. gada Latvijas kausa pēdējais posms Siguldas rudens.

Azimuts OK-Sm BJSS komanda šogad ir guvusi kārtējo ievērojamo panākumu izcīnot otro vietu 35 klubu konkurencē „Latvijas klubu kausa 2016.” kopvērtējumā.

9. oktobrī,  tika dots starts “Siguldas rudenim” – vienām no senākajām un tradīcijām bagātākajām orientēšanās sacensībām Latvijā. Turklāt svētdien dalībnieki cīnījās ne tikai par uzvaru šajās sacensībās, bet arī par pēdējiem šīs sezonas Latvijas Kausa punktiem un galīgo vietu sadalījumu kausa izcīņas kopvērtējumā.

“Siguldas Rudens” šogad bija pēdējais jeb 15. posms Latvijas kausa izcīņā. Svētdien dalībnieki distancē devās ar kopējo startu, turklāt šis “Siguldas rudenim” bija jau 44. starts. Sacensību aizsācēji ir Maruta un Māris Mitrevici, bet pēdējos četrus gadus tās organizē biedrība “A2” un Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Siguldas novada domi.

"Siguldas rudens” ir vienas no retajām orientēšanās sacensībām Latvijā, kas notiek ar kopējo startu, un tas sportistiem prasa lielu koncentrēšanos, taktisko cīņu un labu fizisko sagatavotību.

Šogad dalībniekiem tika piedāvāts daļēji jauns un daļēji atjaunots apvidus Egļupes abos krastos. Apvidū ir labs stigu un ceļu tīkls, ir vieglāk skrienami rajoni un ir arī grūtāk skrienami. Labs izaicinājums bija Egļupes nogāze ar daudzām upītēm un purviņiem. Skriešana – no ļoti labas līdz grūtai, bet augstumu starpība  20 m.

Sacensībās piedalījās aptuveni 300 orientieristi. Tajā skaitā arī Azimuts OK-Sm BJSS sportisti.  Mūsējiem panākumi neizpalika arī šoreiz.

Šīs sacensības bija ļoti svarīgas , jo izšķīrās arī Azimuts OK-Sm BJSS komandas vieta Klubu kausa izcīņā , kur tika vērtēti rezultāt visos Latvijas kausa posmos. Katrā posmā ieksaiti deva 10 labākie kluba pārstāvju rezultāti. Klubu kausā netika vērtētas astoņgadīgo un desmitgadīgo grupu , kā arī B un OPEN grupu rezultāti.  Pateicoties veiksmīgajiem startiem Latvijas čempionātā maratonā un  Siguldas rudenī mūsējiem izdevās aizbēgt no spēcīgās Cēsu Meridiāna komandas, kas apdraudēja mūsu trešo vietu. Pašiem par lielu pārsteigumu un prieku esam apsteiguši arī orientēšanās klubu „Kāpa” un ar prieku varam paziņot ka Azimuts OK-Sm BJSS komanda šogad ir guvusi kārtējo ievērojamo panākumu izcīnot otro vietu 35 klubu konkurencē „Latvijas klubu kausā 2016.” Klubu kausa kopvērtējuma tabula šeit: http://odb.lv/lapa/1071/Klubu-kauss-2016

Siguldas rudenī pirmās vietas savās grupās izcīnīja: Agnese Jaunmuktāne S-12 , Laura Savicka S-20 ,  Dace Ikšele  S-45 , Jānis Biezais V-65.

Otrās vietas:  Ieva Godiņa S-40 , Otārs Putrālis V-40 ,  Gunta Dudele S-50 .

Trešās vietas: Kitija Abula S-10 , Anda Jaunmuktāne S-12 , Elīna Skopāne S-16 , Aldis Lapiņš V-65.

 Ceturtās vietas:  Madara Celma S-12 un Krista Ķelpa S-18.

Piektā vieta: Jānis Nulle V-50.

Sestā vieta: Zanda Stabiņa S-16.

Tūlīt aiz olimpiskā sešinieka septītajā vietā finišēja : Jānis Ošiņš V-10 , Renārs Kļaviņš V-12 , Mārtiņš Godiņš V-40 un  Māris Stabiņš V-45.

Pārējie rezultāti šeit: http://lof.lv/uploads/sacensibas/2016/3751/Sig_Rud2016_rez.html

Šeit jūs varat aplūkot garfikus: http://lof.lv/seriali_rez/lk/2016/#SR

Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 10 Oktobris 2016 23:49

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas

Jaunākie tvīti

Jau rīt, 28.01 AZIMUTA Ziemas 10. kārta pie bijušās Smiltenes ģimnāzijas. Starta laiks no 12:00 - 14:00. Tiekamies… https://t.co/SFkfXQfd5l
Iespējams pasūtīt jaunās @OKAZIMUTS vestes un kreklus. Uzlaikot iespējams AZIMUTĀ, pieteikties pie @Dziva_legenda v… https://t.co/3b02v6wN5V
Atklāta pieteikšanās AZIMUTA 3-dienām. Vairāk informācijas https://t.co/nW9BhDe9WS
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Iespēja iegādāties orientēšanās sporta inventāru no Igaunijas

Azimutam šogad sudraba Kāpa

Agnija Caune Eiropas Jauniešu čempionāta garajā distancē izcīna 9. vietu.

LSVS 55. Sporta spēles un Cobras Cup

Azimuta 3-dienas

Azimuta vasara

Latvijas pašvaldību sporta veterānu – senioru 55. Sporta spēles orientēšanās sportā  22. jūnijā

Latvijas čempionāts sprinta stafetēs

Latvijas čempionāts sprintā

© 1975-2018 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns