Drukāt šo lapu

Veclaicenes rudens rogainings 2016

By Oktobris 26, 2016 5976

VECALAICENES RUDENS

23. oktobrī Kornetos notika starptautiskās sacensības ROGAININGĀ „Veclaicens rudens”, kas pulcēja 188 dalībniekus , kuri startēja 82 komandās.

Apvidus

     Gleznainā Kornetu – Peļļu grava ar 8 dažāda lieluma ezeriem, Latvijas - Igaunijas pierobežā (atsevišķās vietās kartogrāfētā teritorija iesniedzās Igaunijā).
Sacensību apvidus daudzveidīgs. Teritorija lielākā daļa mežiem klāta, reljefs izteikti paugurains. Daudz arī atklātu teritoriju. Vietējā augstumu starpība līdz pat 50 metriem. Neattīstīts lauku un Meža ceļu tīkls. Sacensību rajonā bija sastopami daudzveidīgi dabas objekti un apskates vietas.

Apvidū bija izvietoti 30 kontrolpunkti ar vērtībām no 3 līdz 6. Komandu uzdevums bija pēc iespējas ātrāk savākt lielāku punktu skaitu.

     Sacensībās piedalījās arī kupls skaits dalībnieku no Smiltenes novada. Sacensības notika četru un sešu stundu formātā.  Četru stundu rogainingā absolūti labāko laiku un uzvaru savā grupā MO4 ieguva komanda ‘’ Team Laucis’’ , kuras sastāvā kopā ar puisi no Gaujienas startēja grundzālieši Artūrs Pauliņš un Matīss Slikšjānis.

    Uzvara grupā XO4  komandai kurā startēja OK Azimuts sportists Rolands Rudītis kopā ar Edgaru un Inesi Kokorevičiem.

Šajā grupā vēl trešā vieta komandai „Būdaskalns”. Tajā startēja Gunta un Aigars Dudeļi. Nedaudz no viņiem atpalika komanda „Bez burkām”ar Pēteri un Elizabeti Kokarēvičiem sastāvā. Ar tādu pašu punktu skaitu, tikai četras minūtes vēlāk finišēja komanda „Saule pāri visam” ar Videgu Gaigalu un Kasparu Liepiņu sastāvā.

    Prieks arī par to ka Smiltenes novads bija pārstāvēts ar divām ģimeņu komandām. Komandai Silmalieši kurā startēja Kaspars Abuls , Antra Kļaviņa , Kitija Abula un Renārs Kļaviņš ceturtā vieta un komandai „Trīsstabiņu ceļš” kurā startēja Māris Stabiņš ar jaunāko meitu Aneti Stabiņu septītā vieta. Savukārt viņu kaimiņiene Sintija Levica startējot komandā „Noķer zaķus” tika pie 5. vietas grupā WO4.

     Smiltenes novads bija pārstāvēts arī sešu stundu sacensībās. Uzvaru grupā WJ6  izcīnīja Grundzāles piektās klases meiteņu komanda kas bija papildināta ar Aneti Annu Strazdiņu. Komandā vēl startēja Agnija Kalēja , Karīna Rubņikoviča , Laura Andersone un Katrīna Līva Lagzdiņa. Grundzāles piektās klases puiši Ģirts Harkins un Artūrs Duksis  grupā MJ6 finišēja ar otro labāko punktu bagāžu.  Otrā vieta arī Vitai Cīrulei un  Guntaram Cīrulim grupā XV6.

Sudrabs  arī OK Azimuts sportista no Jaunpiebalgas Jāņa Biezā komandai „Divi veči” vīriešu superveterānu grupā  MSV6.

                                                Izcīna godalgas Stirnu buka skrējienā.

Arvien lielāku popularitāti Latvijā iekaro  Tautas skrējienu seriāls „Stirnu buks”.

Tā septītajā kārtā , kas  notika Beverīnas pilskalnā 22. oktobrī ar panākumiem startēja grundzālieši Matīss Slikšjānis un Artūrs Pauliņš. Zaķa skrējienā  ne tikai savā grupā, bet arī absolūtajā vērtējumā labāko laiku uzrādīja Matīss Slikšjānis. Zaķa skrējienā startēja 527 dalībnieki.

  Stirnu buka skrējienā 2. vieta Artūram Pauliņam. Šajā skrējienā startēja 371 dalībnieks.

Saite uz sacensību majas lapu http://www.stirnubuks.lv/

Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 26 Oktobris 2016 10:56

Saistītie raksti