Jūlijs 22, 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Matīss un Ilgvars startē Zviedrijā

By Aprīlis 05, 2017 3870

Startē sacensībās Zviedrijā.

Trīs sacensību dienas Zviedrijā sava zviedru kluba OK Klemmingen  sastāvā aizvadījuši OK Azimuts sportisti  Matīss Slikšjānis un ILgvars Caune.

31.martā viņi startēja nakts pāru stafetēs kopējā vīriešu grupā Herrar OK Klemmingen pirmajā komandā. Izcili savu etapu veica Matīss Slikšjānis stafeti Ilgvaram nododot kā otrais,  tikai divas sekundes aiz Attunda OK pārstāvja. https://eventor.orientering.se/Events/ResultList?eventId=14582&eventClassId=272698&leg=1

 Otrajā etapā  Ilgvara  nelielā pieredze Ziedrijas apvidos nakts apstākļos viņu atsvieda deviņas vietas zemāk finišējot 11. vietā 27 pāru  komandu konkurencē.

1.aprīlī sacensībās  Mälarmårdsdubbeln  H20 grupā 4 km  distancē  Matīsam 5 . vieta deviņu dalībnieku konkurencē.

Ilgvars savā H-18 grupā 3 520 m garajā distancē  finišē  astotajā dalītajā vietā 17 dalībnieku kompānijā.

 2.aprīlī dalībnieki sacentās garajā distancē šoreiz labāk veicas Ilgvaram. Viņš 6 310 m distanci ar 21 KP veic ar sesto rezultātu 22 dalībnieku konkurencē.

  Matīss  H-20 grupā 7 400 m garajā  distancē ar 23 kontrolpunktiem uzrāda deviņpadsmito rezultātu.

Šajās sacensībās puiši ieguva vērtīgu pieredzi  startiem Zviedrijas akmeņainajā  apvidū, kā arī pilnvērtīgāk sagatavojās sezonas pirmajām sacensībām Latvijā  „Kurzemes pavasaris” kas notiks jau  8.-9. aprīlī Talsos.

Officiell resultatlista för Mälarmårdsdubbeln, medel

Tävlingens namn: Mälarmårdsdubbeln, medel
Arrangörsorganisationer: Katrineholms OK / OK Tjärnen
Datum: lördag 1 april 2017

 H20

4 000 m, 9 startande

SträcktiderLivelox

Plac

Namn

Organisation

Tid

Diff

Km-tid

R

1

Gustaf Sundbüe

OK Hällen

24:12

 

6:03

 

2

Andreas Persson

OK Hammaren

27:56

+3:44

6:59

 

3

Arvid Linder

OK Hällen

28:23

+4:11

7:05

 

4

Rasmus Möller

Arboga OK

30:56

+6:44

7:44

 

5

Matiss Sliksjanis

OK Klemmingen

32:36

+8:24

8:09

 

6

Martin Särnbrink

OK Tisaren

33:47

+9:35

8:26

 

7

Martin Storkamp

Sundsvalls OK

34:46

+10:34

8:41

 

8

David Risberg

Kils OK

35:36

+11:24

8:54

 

9

Linus Classon

NAIS Orienteringsklubb

42:33

+18:21

10:38

 

 H18

3 520 m, 17 startande

SträcktiderLivelox

Plac

Namn

Organisation

Tid

Diff

Km-tid

R

1

Fredrik Hamrefors

Västerås SOK

21:50

 

6:12

 

2

Carl Carlsson

Nyköpings OK

23:36

+1:46

6:42

 

3

Viktor Waernqvist

NAIS Orienteringsklubb

24:41

+2:51

7:00

 

4

Lukas Olm

Kils OK

25:22

+3:32

7:12

 

5

Jonas Andersson

OK Roxen

26:00

+4:10

7:23

 

6

Mattis Nilsson

NAIS Orienteringsklubb

26:25

+4:35

7:30

 

7

William Nilsson

Nyköpings OK

26:57

+5:07

7:39

 

8

Ilgvars Caune

OK Klemmingen

28:05

+6:15

7:58

 

8

Thorsten Svensson

Finspångs SOK

28:05

+6:15

7:58

 

10

Philip Carlsson

Nyköpings OK

29:40

+7:50

8:25

 

11

Pontus Bierfeldt

Ärla IF

32:59

+11:09

9:22

 

12

Marcus Nylén

Degerfors OK

35:24

+13:34

10:03

 

13

Viktor Barkegren

Stora Tuna OK

35:26

+13:36

10:03

 

14

Sixten Törnqvist

Västerås SOK

35:56

+14:06

10:12

 

15

Henrik Willamo

Södertälje-Nykvarn OF

36:17

+14:27

10:18

 

16

Ludvig Classon

NAIS Orienteringsklubb

37:06

+15:16

10:32

 

 

Erik Wikström

NAIS Orienteringsklubb

ej godkänd

 

 

 

 

Officiell resultatlista för Mälarmårdsdubbeln, lång

 

Tävlingens namn: Mälarmårdsdubbeln, lång
Arrangörsorganisationer: Katrineholms OK / OK Tjärnen
Datum: söndag 2 april 2017

 H20

7 400 m, 23 startande

SträcktiderLivelox

Plac

Namn

Organisation

Tid

Diff

Km-tid

R

1

Filip Jacobsson

OK Tisaren

48:12

 

6:30

 

2

Gustaf Sundbüe

OK Hällen

50:34

+2:22

6:50

 

3

Jesper Sjöblom

Södertälje-Nykvarn OF

51:50

+3:38

7:00

 

4

Fredrik Johansson

OK Nackhe

54:33

+6:21

7:22

 

5

Olle Josarp

OK Tisaren

54:36

+6:24

7:22

 

6

Emil Ljungemyr

OK Kolmården

55:00

+6:48

7:25

 

7

Rickard Djerf

Tibro OK

56:37

+8:25

7:39

 

8

John Gunnarsson

Surahammars SOK

59:53

+11:41

8:05

 

9

Arvid Linder

OK Hällen

1:00:12

+12:00

8:08

 

10

Johan Wehlin

Skogspojkarnas OK

1:00:21

+12:09

8:09

 

11

Per Karlsson

OK Tylöskog

1:00:26

+12:14

8:10

 

12

Anton Källström

Sala OK

1:03:29

+15:17

8:34

 

13

Oskar Engman

Nyköpings OK

1:04:53

+16:41

8:46

 

14

Jacob Eriksson

KFUM Örebro OK

1:05:53

+17:41

8:54

 

15

Rasmus Möller

Arboga OK

1:06:21

+18:09

8:57

 

16

Martin Särnbrink

OK Tisaren

1:12:46

+24:34

9:50

 

17

Pontus Lindblom

OK Roxen

1:15:09

+26:57

10:09

 

18

Eric Jehrlander

Tjalve IF Norrköping

1:17:49

+29:37

10:30

 

19

Matiss Sliksjanis

OK Klemmingen

1:19:27

+31:15

10:44

 

20

Martin Storkamp

Sundsvalls OK

1:24:37

+36:25

11:26

 

 

Johan Hagströmer

OK Klemmingen

ej godkänd

 

 

 

 

Andreas Persson

OK Hammaren

ej godkänd

 

 

 

 

Jesper Vikman

OK Nolaskogsarna

utgått

 

 

 

 

Simon Larsson

OK Hällen

ej start

 

 

 

 H18

6 310 m, 21 startande

SträcktiderLivelox

Plac

Namn

Organisation

Tid

Diff

Km-tid

R

1

Ludvig Ek

Nyköpings OK

42:30

 

6:44

 

2

Hugo Lillieström

OK Roxen

43:49

+1:19

6:56

 

3

Lukas Olm

Kils OK

44:13

+1:43

7:00

 

4

Fredrik Hamrefors

Västerås SOK

45:17

+2:47

7:10

 

5

Carl Carlsson

Nyköpings OK

45:18

+2:48

7:10

 

6

Ilgvars Caune

OK Klemmingen

46:53

+4:23

7:25

 

7

Jonas Andersson

OK Roxen

46:55

+4:25

7:26

 

8

Elias Tidevall

Skogsluffarnas OK

48:09

+5:39

7:37

 

9

Jonatan Gustafsson

KFUM Örebro OK

48:36

+6:06

7:42

 

10

Marcus Carlsson

IF Hagen

48:48

+6:18

7:44

 

11

Andreas Gustafsson

IK Hakarpspojkarna

49:53

+7:23

7:54

 

12

Axel Olsson

IF Hagen

50:26

+7:56

7:59

 

13

Håkan Ramberg

Hallstahammars OK

53:42

+11:12

8:30

 

14

Simon Dahlberg

OK Nolaskogsarna

54:23

+11:53

8:37

 

15

Pontus Bierfeldt

Ärla IF

57:22

+14:52

9:05

 

16

Hugo Dalhammer

OK Roxen

58:08

+15:38

9:12

 

17

Viktor Barkegren

Stora Tuna OK

1:01:03

+18:33

9:40

 

18

William Nilsson

Nyköpings OK

1:09:15

+26:45

10:58

 

19

Thorsten Svensson

Finspångs SOK

1:11:07

+28:37

11:16

 

20

Linus Classon

NAIS Orienteringsklubb

1:35:02

+52:32

15:03

 

 

Victor Hansson

Jönköpings OK

ej godkänd

 

 

 

 

Felix Lindell Öhman

OK Måsen

ej sta

 

 

 

 Officiell resultatlista för Svartnatta

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Svartnatta
Arrangörsorganisationer: Katrineholms OK / OK Tjärnen
Datum: fredag 31 mars 2017

Hjälp oss att göra våra arrangemang bättre genom att fylla i deltagarenkäten senast om 6 dagar! (4 svar)

Herrar

27 startande

Livelox

Sträcka 1|Sträcka 2|Totalt

Plac

Namn

Strtid

Strpl

Strdiff

Tid

Vxlpl

 

Diff

 

1

OK Roxen OK Roxen 1

 

 

 

1:37:55

 

 

 

 

 

1. Hugo Lillieström

49:34

7

 

49:34

7

 

 

 

 

2. Albin Lillieström

48:21

1

 

1:37:55

1

-6

 

 

2

OK Linné OK Linné 2

 

 

 

1:38:02

 

 

+0:07

 

 

1. Erik Lind

49:29

5

 

49:29

5

 

 

 

 

2. Mats Troeng

48:33

2

 

1:38:02

2

-3

+0:07

 

3

KFUM Örebro OK KFUM Örebro OK 1

 

 

 

1:38:28

 

 

+0:33

 

 

1. Erik Lindgren

49:22

3

 

49:22

3

 

 

 

 

2. Jacob Eriksson

49:06

3

 

1:38:28

3

0

+0:33

 

4

OK Hällen OK Hällen 2

 

 

 

1:39:51

 

 

+1:56

 

 

1. Tommy Söderberg

49:32

6

 

49:32

6

 

 

 

 

2. Per Öberg

50:19

5

 

1:39:51

4

-2

+1:56

 

5

OK Linné OK Linné 1

 

 

 

1:39:56

 

 

+2:01

 

 

1. Henrik Löfås

49:39

11

 

49:39

11

 

 

 

 

2. Ken Peeters

50:17

4

 

1:39:56

5

-6

+2:01

 

6

OK Hällen OK Hällen 1

 

 

 

1:45:58

 

 

+8:03

 

 

1. Jonas Engström

49:36

9

 

49:36

9

 

 

 

 

2. Oskar Carlborg

56:22

6

 

1:45:58

6

-3

+8:03

 

7

OK Hammaren OK Hammaren 3

 

 

 

1:49:39

 

 

+11:44

 

 

1. Kevin Ståhl

49:40

12

 

49:40

12

 

 

 

 

2. Björn Ljunggren

59:59

8

 

1:49:39

7

-5

+11:44

 

8

OK Hällen OK Hällen 3

 

 

 

1:51:50

 

 

+13:55

 

 

1. Simon Larsson

50:50

13

 

50:50

13

 

 

 

 

2. Gustaf Sundbüe

1:01:00

10

 

1:51:50

8

-5

+13:55

 

9

Attunda OK Attunda OK 2

 

 

 

1:54:34

 

 

+16:39

 

 

1. Axel Wrådhe

48:59

1

 

48:59

1

 

 

 

 

2. Johannes Knutas

1:05:35

13

 

1:54:34

9

+8

+16:39

 

10

OK Hällen OK Hällen 4

 

 

 

1:55:31

 

 

+17:36

 

 

1. Arvid Linder

51:16

14

 

51:16

14

 

 

 

 

2. Johanna Engström

1:04:15

12

 

1:55:31

10

-4

+17:36

 

11

OK Klemmingen OK Klemmingen 1

 

 

 

1:57:02

 

 

+19:07

 

 

1. Matiss Sliksjanis

49:01

2

 

49:01

2

 

 

 

 

2. Ilgvars Caune

1:08:01

16

 

1:57:02

11

+9

+19:07

 

12

OK Klemmingen OK Klemmingen 2

 

 

 

1:57:10

 

 

+19:15

 

 

1. Carl Pramlid

51:31

17

 

51:31

17

 

 

 

 

2. Jonas Svensson

1:05:39

14

 

1:57:10

12

-5

+19:15

 

13

OK Rodhen OK Rodhen / IF Thor 1

 

 

 

1:59:15

 

 

+21:20

 

 

1. Martin Jansson

49:35

8

 

49:35

8

 

 

 

 

2. Robert Pettersson

1:09:40

18

 

1:59:15

13

+5

+21:20

 

14

OK Roslagen 1

 

 

 

1:59:19

 

 

+21:24

 

 

1. Tommy Lindberg

51:29

16

 

51:29

16

 

 

 

 

2. Rebecka Lindberg

1:07:50

15

 

1:59:19

14

-2

+21:24

 

15

Sundbybergs IK Sundbybergs IK 1

 

 

 

2:00:51

 

 

+22:56

 

 

1. David Mellin

51:25

15

 

51:25

15

 

 

 

 

2. Simon Mellin

1:09:26

17

 

2:00:51

15

0

+22:56

 

16

Attunda OK Attunda OK 1

 

 

 

2:05:04

 

 

+27:09

 

 

1. Thomas Pettersson

1:04:30

23

 

1:04:30

23

 

 

 

 

2. Karl Enges

1:00:34

9

 

2:05:04

16

-7

+27:09

 

17

Centrum OK Centrum OK 1

 

 

 

2:11:36

 

 

+33:41

 

 

1. Jerk Rönnols

1:07:24

24

 

1:07:24

24

 

 

 

 

2. Samuel Svensson

1:04:12

11

 

2:11:36

17

-7

+33:41

 

18

Sundsvalls OK Sundsvalls OK 1

 

 

 

2:22:16

 

 

+44:21

 

 

1. Anders Axling

53:41

20

 

53:41

20

 

 

 

 

2. Erik Toomingas

1:28:35

21

 

2:22:16

18

-2

+44:21

 

19

Sundbybergs IK Sundbybergs IK 2

 

 

 

2:23:34

 

 

+45:39

 

 

1. Mårten Lundqvist

1:03:36

22

 

1:03:36

22

 

 

 

 

2. Morgan Karlsson

1:19:58

20

 

2:23:34

19

-3

+45:39

 

20

OK Älvsjö-Örby OK Älvsjö-Örby 1

 

 

 

3:04:12

 

 

+1:26:17

 

 

1. Johan Karlsson

1:50:48

25

 

1:50:48

25

 

 

 

 

2. Magnus Nordström

1:13:24

19

 

3:04:12

20

-5

+1:26:17

 

21

Söders SOL Söders-Tyresö 1

 

 

 

3:46:03

 

 

+2:08:08

 

 

1. Stefan Norin

2:11:23

26

 

2:11:23

26

 

 

 

 

2. Jacob Svensson

1:34:40

22

 

3:46:03

21

-5

+2:08:08

 

 

OK Hammaren OK Hammaren 2

 

 

 

ej godkänd

 

 

 

 

 

1. Fredrik Ahnlén

53:39

19

 

53:39

19

 

 

 

 

2. Andreas Persson

ej godkänd

 

 

ej godkänd

 

 

 

 

 

OK Roxen OK Roxen 2

 

 

 

ej godkänd

 

 

 

 

 

1. Jonas Andersson

ej godkänd

 

 

ej godkänd

 

 

 

 

 

2. Sören Nilsson Påledal

56:32

7

 

ej godkänd

 

 

 

 

 

OK Älvsjö-Örby OK Älvsjö-Örby 2

 

 

 

ej godkänd

 

 

 

 

 

1. Lucas Fredman

53:36

18

 

53:36

18

 

 

 

 

2. Conny Ekstrand

ej godkänd

 

 

ej godkänd

 

 

 

 

 

Attunda OK Attunda OK 3

 

 

 

utgått

 

 

 

 

 

1. Oskar Daniels

49:28

4

 

49:28

4

 

 

 

 

2. Daniel Roos

ej start

 

 

utgått

 

 

 

 

 

Hagaby GOIF Hagaby GoIF Örebro / Lin

 

 

 

utgått

 

 

 

 

 

1. Johan Persson

1:01:08

21

 

1:01:08

21

 

 

 

 

2. Per Carlborg

ej start

 

 

utgått

 

 

 

 

 

OK Hammaren OK Hammaren 1

 

 

 

utgått

 

 

 

 

 

1. Filip Ivarsson

49:37

10

 

49:37

10

 

 

 

 

2. Kalle Johansson

ej start

 

 

utgått

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 05 Aprīlis 2017 21:45

Jaunākās ziņas

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Pasaules junioru čempionātu Ilgvars Caune noslēdz ar 11. vietu stafetēs.

Pasaules junioru čempionāts.

Eiropas jauniešu čempionāts orientēšanās sportā

Kāpa-2019

Vidzemes rogainings

AZIMUTA 3-dienas 2019

Artūra starti

Jukola

AZIMUTA VASARA 2019

© 1975-2019 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns