Jūnijs 04, 2020

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Agnija Caune Eiropas Jauniešu čempionāta garajā distancē izcīna 9. vietu.

By Jūlijs 02, 2018 1612

Sveicam Agniju ar augsto vietu garajā distancē!

Azimuts OK sportiste un Smiltenes BJSS audzēkne grundzāliete Agnija Caune garajā distancē izcīna 9. vietu.

Pagājušās nedēļas nogalē, no 28. jūnija līdz 1. jūlijam, Bulgārija uzņēma 2018. gada Eiropas jauniešu čempionātu, uz kurieni devās arī Latvijas jauniešu izlase 16 sportistu sastāvā. 

Čempionāts norisinājās Bulgārijas provincē Veļiko Tarnovo, kur jaunos orientieristus sagaidīja kalnaini un fiziski izaicinoši, tomēr orientēšanās ziņā latviešiem diezgan piemēroti apvidi ar vietām apgrūtinātu redzamību un caurejamību. 

Sacensības piektdien sākās ar sprinta distanci, sestdien tika noskaidroti spēcīgākie garajā distancē, bet svētdien stafetē.

Latvijas izlase čempionātā piedalījās pilnā - 16 sportistu - sastāvā, kurus pavadīja  treneri Baiba Smila, Henrijs Freimanis, Atis Heinols un fizioterapeite Liene Leske:

Uz Bulgāriju Latvijas jauniešu izlases sastāvā devās arī Smiltenes BJSS audzēkne un Azimuts OK sportiste grundzāliete Agnija Caune.

Agnijai Caunei W-18 grupā veiksmīgākais starts garajā distancē 9. vieta 92 dalībnieču konkurencē.

 Šī bija viena no lietainākajām distancēm ko Agnija veikusi. Neskatoties uz organizatoru solījumiem ka lietus nelīs, tas tomēr lija.  Agnija distanci iesāka veiksmīgi jau trešajā kontrolpunktā izvirzoties vadībā. Arī pēc ceturtā kontrolpunkta Agnijai labākais rezultāts. Tad sekoja garais etaps uz piekto kontrolpunktu, pēc kura Agnijai astoņpadsmitais rezultāts.  Agnija turpināja veiksmīgi līdz desmitajam kontrolpunktam atgriežoties TOP 6. Tad sekoja kritiens kur Agnija stipri sasita celi. Distancē Agniju sadzēla arī lapsenes. Nācās  vien cīnīties līdz galam. Šo vietu līdz finišam gan saglabāt neizdevās finišējot augstajā devītajā vietā.

Sprintā Agnijai 47. vieta 92 dalībnieču konkurencē. Sprints notika cietokšņa teritorijā kurā bija daudz trepīšu un citu Latvijas sprinta kartēm neraksturīgu objektu.

Sacensību mājas lapa šeit: http://eyoc2018.eu/
Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 04 Jūlijs 2018 00:18

Jaunākās ziņas

Sestās kārtas distances

Sestās kārtas distances

Mai 14, 2020 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Turpinās treniņi "Uz veselību caur mežu"

Sestās kārtas distances

AZIMUTA orientēšanās treniņi: "Uz veselību caur mežu".

Piektās kārtas distances

Poligons Niedrājs-Spicieris izmantojams arī rogainingam.

Sākam skriet Spiciera ezera poligonā

Viss turpinās arī  Niedrāja ezera poligonā.

Uz veselību caur mežu- Niedrāja poligona aktualitātes.

Orientēšanās poligons pie Niedrāja ezera

© 1975-2019 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns