Maijs 22, 2019

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Pasaules čempionāts orientēšanās sportā 2013

By Jūlijs 10, 2013 7860

Pasaules Čempionātā orientēšanās sportā, kas šonedēļ notiek Somijā, šovakar tika aizvadīts sprinta fināls. Tam kvalificējušies bija trīs Latvijas izlases sportisti. Artūrs Pauliņš ieņēma 36.vietu un Mārtiņš Sirmais sekoja 38.vietā. Laura Vīķe izcīnīja 37.vietu. Artūrs Pauliņš čempionam 3,9km garā distancē zaudēja 1:48 un ierindojās 36.vietā. Mārtiņš Sirmais sasniedza 38.vietu, uzvarētājam zaudējot 1:59. Tas ir viņa līdz šim labākais starts Pieaugušo konkurencē Pasaules čempionātos, jo pirmo reizi viņš kvalificējās A finālam.

Artūra komentāri:

  • pēc kvalifikācijas: Artūrs Pauliņš: "Pirmos punktus iesāku mierīgi, tad jau spēju paātrināties, bet divas 10 sekunžu kļūdas bija. Bet nu virziens un ātrums...ceru, ka finālā būs labāk. Kādās trīs vietās bija jāskrien caur vienu un to pašu vietu, šīs zināšanas varēju labāk izmantot, tur skriet ātrāk. Pieskrēju pie cita pēdējā punkta, pāris sekundes tur ļoti muļķīgi zaudēju."
  • Pēc fināla: Artūrs Pauliņš: "Labākos variantus daudzviet neieraudzīju, domāju, ka diezgan daudz zaudēju uz to. Nebija asuma, bet labāk kā kvalifikācijā jutos. Fiziski esmu labi sagatavojies, bet sākumā jau neuzķēru labu ritmu un tas atmaksājās. Bija grūti kartē ieraudzīt, kur būs sēta, distancē bija daudz "slazdu". Līdz šim nekad nebiju ticis finālā, gadu gaitā meistarība un forma ir augusi, un tā arī likās, ka iekļūt finālā nebūs problēma, bet tajā biju cerējis uz ko augstāku, ja ne desmitnieku, tad divdesmitnieku noteikti."
Sacensību fotomirkļi:
http://www.okazimuts.lv/index.php/bildes-galerija/view-album/
Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 10 Jūlijs 2013 12:48

Jaunākās ziņas

Mazā balva

Mazā balva

Mai 18, 2019 Rate: 0.00

Veterānu sporta spēles

Veterānu sporta spēles

Mai 18, 2019 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Mazā balva

Latvijas čempionāts garajā distancē

Veterānu sporta spēles

MAZĀ BALVA 2019 - DISTANČU PARAMETRI

MAZĀ BALVA - 2019 IELŪGUMS

AZIMUTA SEZONAS KALENDĀRS 2019

Portugal "O" Meeting-2019

Azimuta vējjaka

Smiltenes novada Gada balva sportā pretendentu vidū arī OK Azimuts sportisti

© 1975-2019 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns