Aprīlis 23, 2018

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Grundzāles nakts 2017

By Novembris 21, 2017 2259

16. novembra vakarā Grundzāle pielija ar orientieristu lukturīšu gaismiņām. Sacensības tika veltītas Latvijas svētku nedēļai.  Grundzāles centra teritorijā tika izvietoti 33 kontrolpunkti.

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šoreiz pārsteigumu orientieristiem sagādāja vietējie iedzīvotāji, pie vairākiem kontrolpunktiem noliekot iedegtas svecītes. Kuplākais ciemiņu skaits ieradās no Gaujienas. Jāpiebils,t ka ideja rīkot šādas sacensības tika pārņemta tieši no Gaujienas, kur vairākus gadus atpakaļ tika rīkotas nakts orientēšanās sacensības Latvijas svētku nedēļas laikā.

Lielākais piedzīvojums šīs sacensības bija 8- gadīgo grupu dalībniekiem, jo, doties distancē ar lukturīti tumsā, ne katrs uzdrīkstētos. Šajās grupās ātrākie bija Megija Ķestere un Artūrs Kalniņš, otrie finišēja Elza Lucāne un Artis Harkins.

Desmitgadīgo grupās dalībnieku skaits jau kuplāks. Ātrākie nakts melnumā bija Kitija Abula un Matīss Kalniņš, otrie Marta Morīte un Markuss Artūrs Ozols. Trešās vietas izcīnīja Džeida Alsvika no Gaujienas un Edvards Ķesteris.

Divpadsmitgadīgo grupās distances bija krietni sarežģītākas. S-12 grupā uzvarētājas gods tika Anetei Stabiņai. Otrā smilteniete Elīza Zeiļuka, trešā gaujieniete Marta Kalniņa. V-12 grupā uzvarēja gaujienietis, kurš mācās Grundzāles pamatskolā, Ģirts Harkins, otrais Dainārs Bušs. Vēl trīs puiši no Gaujienas cīņas karstumā izlaida vienu kontrolpunktu. Viņi tika pie mierinājuma balvām.

S-15 grupā ātrākā Anete Anna Strazdiņa, otrā Annija Slikšjāne, trešā Hanna Gabriela Ziemiņa.

V-15 grupā ātrākais Renārs Kļaviņš, aiz sevis atstājot Gaujienas puišus Austri Kalniņu un Danielu Auziņu.

V-18 grupā uzvarētāja godā Smiltenes jaunsargs- Ralfs Zvaigzne, S-45 grupā Sanita Sproģe no Gaujienas ,S-55 grupā Inete Riepniece arī no Gaujienas, V-50 grupā uzvarētājs Māris Vabulnieks no Apes. V-65 grupā Aldis Lapiņš no Smiltenes.

Tautas grupā, kur, iekļaujoties kontrollaikā, kas bija 75 minūtes, bija jāatrod pēc iespējas vairāk KP, uzvarēja grundzālietis Nauris Priedītis no Salaspils.

Pēc dalībnieču ierosinājuma, sievietes tautas grupā varēja distancē doties pa pāriem. Veiksmīgākas šoreiz bija Kristīne Sausiņa un Antra Kļaviņa. Tikai vienu KP mazāk atrada Daniela Šakociņa un Daniela Karazieja. Kristīne Sausiņa stāstīja, ka viņa pēdējo reizi orientēšanās sacensībās piedalījās,  kad kontrolpunktos bija jāatzīmējas kontrolkartiņās.

Vīriešu Elites grupā uzvara Raivim Kalniņam no Gaujienas, otrais Māris Zeiļuks no Smiltenes, trešais Kaspars Abuls no Mēriem. Sievietēm šajā grupā uzvarēja grundzāliete Sintija Levica.

Sacensībās varēja piedalīties arī startējot ģimenes sastāvā. Ģimeņu uzdevums bija stundas laikā atrast pēc iespējas vairāk kontrolpunktu. Ģimeņu sacensībās uzvarēja Skudru ģimene , otrajā vietā -ciemiņi no Gaujienas- Ločmeļu ģimene,  trešajā vietā Lagzdiņu ģimene, ceturtajā  vietā Sarkangalvju ģimene. Sarkangalvju ģimenes sastāvā startēja jaunākais sacensību dalībnieks Raivo. Viņam tikai divi gadi.

Jāatzīmē arī tas, ka šoreiz bija sacensību dalībnieku rekordskaits 57 dalībnieki.

ILvas Harkinas foto no sacensībām: https://failiem.lv/u/phxp585b

Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 21 Novembris 2017 13:59

Jaunākās ziņas

Rīgas kausi

Rīgas kausi

Apr 16, 2018 Rate: 0.00

Latvijas skolu kauss

Latvijas skolu kauss

Apr 13, 2018 Rate: 0.00

Kurzemes pavasaris 2018

Kurzemes pavasaris 2018

Apr 09, 2018 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Jau rīt, 28.01 AZIMUTA Ziemas 10. kārta pie bijušās Smiltenes ģimnāzijas. Starta laiks no 12:00 - 14:00. Tiekamies… https://t.co/SFkfXQfd5l
Iespējams pasūtīt jaunās @OKAZIMUTS vestes un kreklus. Uzlaikot iespējams AZIMUTĀ, pieteikties pie @Dziva_legenda v… https://t.co/3b02v6wN5V
Atklāta pieteikšanās AZIMUTA 3-dienām. Vairāk informācijas https://t.co/nW9BhDe9WS
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Rīgas kausi

Latvijas skolu kauss

Kurzemes pavasaris 2018

Igaunijas ILVES-EKSTRA orientēšanās tērpi

Lieldienu balva 2018

Latvijas kauss 2018

Azimuta sezonas kalendārs 2018

Smiltenes novada ģimeņu ziemas sporta diena 2018

Slēpošanas pārgājiens 2018

© 1975-2018 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns