Aprīlis 23, 2018

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Mazā Balva 2017 1. dienas starta protokols

By Jūnijs 01, 2017 2474
Mazā balva 2017 ce 01.06.2017. 15:58
Start list by classes - 1. diena created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
S8 (10) 1,2 km 2 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
323   Vacant   Vacant   14:01:00
324 207976 Līva Dudele 10 Briksnis SK LAT 14:03:00
325 2102506 Luīze Plone 09 Alnis OK-JNSC LAT 14:05:00
326 200922 Monta Kārkliņa 11 Indv. LAT 14:07:00
327 200899 Emīlija Leitlande 09 ZVOC-VBSS LAT 14:09:00
328 200955 Elza Lucāne 10 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:11:00
329 200924 Elizabete Vilciņa 10 Kāpa OK LAT 14:13:00
330 200838 Santa Afanasjeva 09 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:15:00
331 2086495 Šarlote Vilciņa 12 Kāpa OK LAT 14:17:00
332 2086491 Anna Godiņa 09 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:19:00
 
 
V8 (5) 1,2 km 2 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
318   Vacant   Vacant   14:21:00
319 2012371 Renārs Ruža 09 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:23:00
320 1410530 Haralds Salavs 09 Kāpa OK LAT 14:25:00
321 305017 Markuss Jānis Pommers 09 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:27:00
322 895490 Gustavs Gailis 10 Burkānciems OK LAT 14:29:00
 
 
S10 (22) 1,2 km 2 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
279   Vacant   Vacant   14:31:00
280 200876 Viktorija Antone 07 ZVOC-VBSS LAT 14:33:00
281 2102503 Ilze Jumiķe 07 Alnis OK-JNSC LAT 14:35:00
282 2077169 Marta Kalniņa 07 Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS LAT 14:37:00
283 1 Grieta Grantskalna 07 Kāpa OK/Ādažu BJSS LAT 14:39:00
284 2006310 Kitija Abula 08 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:41:00
285 200856 Elza Eglīte 07 ZVOC-VBSS LAT 14:43:00
286 2006266 Marta Morīte 08 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:45:00
287 200900 Emīlija Dārta Plūme 07 ZVOC-VBSS LAT 14:47:00
288 2102508 Luīze Puraine 08 Alnis OK-JNSC LAT 14:49:00
289 200984 Sofija Urbanoviča 08 ZVOC-VBSS LAT 14:51:00
290 200885 Ginta Ābeltiņa 08 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:53:00
291 2089783 Patrīcija Valaine 07 Ogre OK/SC LAT 14:55:00
292 7208336 Anete Stabiņa 07 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:57:00
293 200894 Keita Kavīte 07 ZVOC-VBSS LAT 14:59:00
294 1 Elma Bremze 08 Ogre OK/SC LAT 15:01:00
295 200891 Loreta Buliņa 07 ZVOC-VBSS LAT 15:03:00
296 200837 Elīna Bačka 08 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:05:00
297 200994 Elza Veinberga 07 ZVOC-VBSS LAT 15:07:00
298 2006290 Justīna Dzenīte 07 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:09:00
299 200870 Alise Elizabete Tīlena 07 ZVOC-VBSS LAT 15:11:00
300 1301940 Anete Salava 07 Kāpa OK LAT 15:13:00
 
 
V10 (14) 1,2 km 2 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
265   Vacant   Vacant   15:15:00
266 2089794 Bruno Šterns 07 Ogre OK/SC LAT 15:17:00
267 200956 Leo Lucāns 08 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:19:00
268 200936 Dāvis Zariņš 08 ZVOC-VBSS LAT 15:21:00
269 200815 Roberts Kašs 07 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:23:00
270 8445588 Kevins Švalbe 07 Alnis OK-JNSC LAT 15:25:00
271 2006307 Matīss Kalniņš 07 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:27:00
272 4403892 Nauris Stiprais 07 Jaunsardze LAT 15:29:00
273 200809 Matīss Kalējs 07 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:31:00
274 200925 Gustavs Ločmelis 08 Burkānciems OK LAT 15:33:00
275 200927 Emīls Čukurs 07 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:35:00
276 4403899 Reinis Birziņš 07 Jaunsardze LAT 15:37:00
277 200921 Henriks Baltmanis 07 Auseklis IK LAT 15:39:00
278 1394771 Emīls Tarass 08 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:41:00
 
 
S12 (10) 1,8 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
240   Vacant   Vacant   14:07:00
241 2063964 Nikija Biruma 06 ZVOC-VBSS LAT 14:09:00
242 2109663 Eva Grauda 05 Siguldas Sporta skola LAT 14:11:00
243 2063978 Elīza Atslēga 06 ZVOC-VBSS LAT 14:13:00
244 2009320 Daniela Krasovska 05 Sēlijas mežs OSK LAT 14:15:00
245 2104631 Elīza Zeiļuka 05 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:17:00
246 1003124 Anete Strauta 05 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:19:00
247 2086764 Elīze Bremze 05 Ogre OK/SC LAT 14:21:00
248 4403891 Arvita Viktorija Aizsilniece 05 Jaunsardze LAT 14:23:00
249 1415550 Aiga Strazdiņa 05 Purva Bridējs OK LAT 14:25:00
 
 
V12 (26) 1,8 km 0 m 6 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
214   Vacant   Vacant   14:29:00
215 2006309 Ģirts Harkins 05 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:31:00
216 2109670 Ričards Girgensons 05 Siguldas Sporta skola LAT 14:33:00
217 2012429 Roberts Gūtmanis 05 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:35:00
218 2102501 Edvards Krūmiņš 05 Alnis OK-JNSC LAT 14:37:00
219 2011724 Audris Odo Vītoliņš 05 Ogre OK/SC LAT 14:39:00
220 1391641 Dāvis Vintišs 05 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:41:00
221 2089797 Emīls Šulcs 06 Ogre OK/SC LAT 14:43:00
222 200872 Dāvids Voitehovskis 05 ZVOC-VBSS LAT 14:45:00
223 2102505 Gustavs Plonis 06 Alnis OK-JNSC LAT 14:47:00
224 7206327 Jānis Ošiņš 06 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:49:00
225 2073763 Emīls Saulīte 05 Auseklis IK LAT 14:51:00
226 200877 Ralfs Eduards Vanags 05 ZVOC-VBSS LAT 14:53:00
227 2082442 Emīls Lecinskis 05 Kāpa OK LAT 14:55:00
228 2049468 Uvis Šolmanis 06 Auseklis IK LAT 14:57:00
229 2006280 Dainārs Bušs 06 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:59:00
230 2102504 Ričards Zīberts 05 Alnis OK-JNSC LAT 15:01:00
231 2089784 Emīls Fišers 05 Ogre OK/SC LAT 15:03:00
232 2063974 Pēteris Gailis 05 ZVOC-VBSS LAT 15:05:00
233 1301992 Mārtiņš Dzenītis   Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:07:00
234 2089806 Markuss Peseckis 06 Ogre OK/SC LAT 15:09:00
235 1391645 Ritvars Ļepeškins 06 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:11:00
236 2077165 Uvis Sproģis 05 Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS LAT 15:13:00
237 4403896 Ralfs Kristiāns Briezis 06 Jaunsardze LAT 15:15:00
238 2012383 Rinalds Ruža 06 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:17:00
239 2089778 Toms Kaļva 06 Ogre OK/SC LAT 15:19:00
 
 
S14 (20) 3,4 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
173   Vacant   Vacant   14:04:00
174 8011100 Tīna Kate Spektore 03 Auseklis IK LAT 14:06:00
175 2012394 Dina Palsa 03 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:08:00
176 207995 Kristiana Kate Erģe 03 ZVOC-VBSS LAT 14:10:00
177 2085068 Paula Baltmane 04 Auseklis IK LAT 14:12:00
178 7206344 Anda Jaunmuktāne 04 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:14:00
179 8632060 Laura Berķe 04 Auseklis IK LAT 14:16:00
180 8642119 Elīna Serečenko 03 Jaunsardze LAT 14:18:00
181 4403900 Dita Stivriņa 03 Rugāju novada vidusskola LAT 14:20:00
182 2063983 Unda Barisa 04 ZVOC-VBSS LAT 14:22:00
183 1398440 Agate Šicāne 03 Sēlijas mežs OSK LAT 14:24:00
184 2063953 Liene Mālniece 03 ZVOC-VBSS LAT 14:26:00
185 1394782 Anete Anna Strazdiņa 03 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:28:00
186 200960 Patrīcija Annija Gudina 03 ZVOC-VBSS LAT 14:30:00
187 7206346 Agnese Jaunmuktāne 04 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:32:00
188 9077700 Lauma Simsone 04 Kāpa OK LAT 14:34:00
189 1394820 Alise Čukure 03 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:36:00
190 1391692 Elīza Madsena 04 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:38:00
191 8632500 Aiga Irbe Blūma 03 Auseklis IK LAT 14:40:00
192 1398437 Laine Odziļeviča 03 Sēlijas mežs OSK LAT 14:42:00
 
 
V14 (20) 4,1 km 0 m 8 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
152   Vacant   Vacant   14:02:00
153 1003121 Artems Babins 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:04:00
154 2089787 Roberts Nīmanis 03 Ogre OK/SC LAT 14:06:00
155 8082004 Emīls Lazdāns 04 Auseklis IK LAT 14:08:00
156 2077170 Austris Kalniņš 03 Alūksne-Ape OK/ Sm BJSS LAT 14:10:00
157 2012403 Renārs Šķesteris 03 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:12:00
158 1391644 Uģis Beķeris 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:14:00
159 2102509 Oskars Šķiņķis 04 Alnis OK-JNSC LAT 14:16:00
160 2012450 Tomass Turlajs 04 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:18:00
161 2102502 Markuss Brasavs-Muižnieks 04 Alnis OK-JNSC LAT 14:20:00
162 1391643 Klāvs Pļaviņš 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:22:00
163 2008091 Matīss Timermanis 03 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:24:00
164 8632861 Matīss Saulīte 03 Auseklis IK LAT 14:26:00
165 8642095 Toms Zvaigzne 04 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:28:00
166 1003122 Mārcis Graudums 03 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:30:00
167 1394783 Renārs Kļaviņš 04 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:32:00
168 2104613 Alvis Miglavs 03 ZVOC-VBSS LAT 14:34:00
169 1394816 Paulis Janovs 03 Siguldas Takas LAT 14:36:00
170 2089796 Ronalds Aleksāns 04 Ogre OK/SC LAT 14:38:00
171 2008092 Mārtiņš Reinis Trops 04 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:40:00
 
 
S16 (13) 4,0 km 0 m 8 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
123   Vacant   Vacant   14:38:00
124 7208334 Annija Slikšjāne 02 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:40:00
125 7203254 Arleta Apsīte 02 Alnis OK-JNSC LAT 14:42:00
126 2063976 Aija Denija Trēziņa 02 ZVOC-VBSS LAT 14:44:00
127 4403898 Dārta Stivriņa 01 Jaunsardze LAT 14:46:00
128 9200794 Anna Emīlija Suta 02 ZVOC-VBSS LAT 14:48:00
129 7208329 Zanda Stabiņa 01 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:50:00
130 1409453 Kristina Haug 01 Võru OK EST 14:52:00
131 8000222 Kristīne Brunere 02 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:54:00
132 7203959 Agnija Caune 01 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:56:00
133 1398429 Tabita Tīna Lūka 02 Sēlijas mežs OSK LAT 14:58:00
134 8642089 Dace Vilka 02 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:00:00
135 8632444 Kristīne Berķe 02 Auseklis IK LAT 15:02:00
 
 
V16 (24) 5,0 km 0 m 10 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
99   Vacant   Vacant   14:05:00
100 1302623 Artūrs Freimanis 02 Alnis OK-JNSC LAT 14:07:00
101 2006271 Rinalds Radziņš 01 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:09:00
102 2089782 Krists Strihels 02 Ogre OK/SC LAT 14:11:00
103 9200791 Pauls Alberings 01 ZVOC-VBSS LAT 14:13:00
104 2012434 Gustavs Dravants 01 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:15:00
105 8642093 Renārs Ozols 02 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:17:00
106 2012430 Tomass Otto Abzalons 02 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:19:00
107 8642082 Ronalds Orniks 01 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:21:00
108 1 Andris Svilāns 02 Ogre OK/SC LAT 14:23:00
109 8642087 Ralfs Zvaigzne 01 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:25:00
110 1394815 Jēkabs Janovs 01 Siguldas Takas LAT 14:27:00
111 1406474 Hando Allmann 01 Võru OK EST 14:29:00
112 9200837 Māris Heinols 01 ZVOC-VBSS LAT 14:31:00
113 1401170 Tonis Jaadmaa 02 Võru OK EST 14:33:00
114 8642092 Daniels Sindijs Blāķis 01 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:35:00
115 1394808 Kārlis Rode 02 Indv. LAT 14:37:00
116 1302624 Ralfs Jānis Eižvertiņš 02 Alnis OK-JNSC LAT 14:39:00
117 2104658 Matīss Platacis 01 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:41:00
118 8642081 Renārs Akmins 01 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:43:00
119 2006276 Kārlis Neimanis 01 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:45:00
120 8642083 Kārlis Eduards Rille 01 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:47:00
121 4403897 Valters Šmagris 02 Jaunsardze LAT 14:49:00
122 2021206 Dāvis Šolmanis 01 Auseklis IK LAT 14:51:00
 
 
S18 (9) 4,4 km 0 m 9 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
68   Vacant   Vacant   14:23:00
69 9992666 Sintija Ozola 00 ZVOC-VBSS LAT 14:25:00
70 8642088 Una Ērmane 00 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:27:00
71 9200911 Elīza Ozola 00 Auseklis IK LAT 14:29:00
72 7205509 Elīna Skopāne 00 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:31:00
73 1391647 Monika Baduna 00 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:33:00
74 9005147 Magda Cigle 00 Auseklis IK LAT 14:35:00
75 1394814 Elizabete Ločmele 00 Burkānciems OK LAT 14:37:00
76 9200833 Vilma Alberinga 99 ZVOC-VBSS LAT 14:39:00
 
 
V18 (14) 6,2 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
54   Vacant   Vacant   14:47:00
55 8642110 Dāvis Stivriņš 99 Jaunsardze LAT 14:49:00
56 2012431 Kristaps Bruners 99 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:51:00
57 7870000 Kristers Grasis 99 Ogre OK/SC LAT 14:53:00
58 8080001 Fricis Spektors 00 Auseklis IK LAT 14:55:00
59 1391666 Niks Pļaviņš 99 Madonas BJSS/OK Arona LAT 14:57:00
60 2073766 Joonas Halapuu 99 Võru OK EST 14:59:00
61 9005146 Madis Ciglis 99 Auseklis IK LAT 15:01:00
62 1405523 Alex Treier 00 Võru OK EST 15:03:00
63 8642114 Dāvis Caunītis 99 Jaunsardze LAT 15:05:00
64 7208332 Ilgvars Caune 99 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:07:00
65 2006267 Rihards Knēts 00 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:09:00
66 8642106 Viktors Serečenko 00 Jaunsardze LAT 15:11:00
67 1302618 Rihards Krūmiņš 00 Alnis OK-JNSC LAT 15:13:00
 
 
S20 (5) 4,4 km 0 m 9 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
32   Vacant   Vacant   14:43:00
33 7971103 Laura Savicka 97 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:45:00
34 2009314 Ieva Ivbule 98 Sēlijas mežs OSK LAT 14:47:00
35 2006296 Krista Ķelpa 98 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:49:00
36 1394812 Elīza Katlapa 98 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:51:00
 
 
V20 (6) 6,2 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
26   Vacant   Vacant   15:15:00
27 1301919 Jurģis Dudelis 98 Būdaskalns LAT 15:17:00
28 1391648 Kalvis Kaļva 98 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:19:00
29 2006352 Aivis Šiliņš 97 Alnis OK-JNSC LAT 15:21:00
30 8645141 Jānis Veļķeris 97 Alūksne-Ape OK LAT 15:23:00
31 2044913 Lauri Pähn 98 Võru OK EST 15:25:00
 
 
S21E (3) 6,0 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
7   Vacant   Vacant   14:02:00
8 7870423 Aiga Tarasova 87 Būdaskalns LAT 14:04:00
9 7201425 Anna Eleonora Freimane 97 Auseklis IK LAT 14:06:00
 
 
V21E (6) 8,6 km 0 m 19 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
1   Vacant   Vacant   15:16:00
2 2006255 Alvis Reinsons 95 Indv. LAT 15:18:00
3 1302162 Toms Veits 78 Purva Bridējs OK LAT 15:20:00
4 1415740 Kaspars Čerjaks 70 Kāpa OK LAT 15:22:00
5 2018833 Matīss Slikšjānis 98 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:24:00
6 503744 Anatolijs Tarasovs 87 Būdaskalns LAT 15:26:00
 
 
S21A (3) 4,4 km 0 m 9 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
351   Vacant   Vacant   14:05:00
352 9200083 Lita Dudele 83 Briksnis SK LAT 14:07:00
353 1007367 Kendija Aparjode 96 Kāpa OK LAT 14:09:00
 
 
V21A (11) 6,2 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
339   Vacant   Vacant   14:25:00
340 207977 Austris Krastiņš 83 Briksnis SK LAT 14:27:00
341 2045136 Rolands Rudītis 87 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:29:00
342 1403681 Arvis Gelbis 93 SILVA LAT 14:31:00
343 8000100 Kārlis Vilciņš 84 Kāpa OK LAT 14:33:00
344 8110811 Uldis Katlaps 93 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:35:00
345 8080800 Atis Heinols 96 Kāpa OK LAT 14:37:00
346 7870611 Kaspars Radziņš 87 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:39:00
347 9180007 Nauris Neimanis 92 Ogre OK/SC LAT 14:41:00
348 7202729 Ainārs Drozds 89 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:43:00
349 201907 Jānis Nulle 92 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:45:00
 
 
S21B (7) 3,4 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
373   Vacant   Vacant   14:46:00
374 1399845 Sanita Švēde 77 Ogre OK/SC LAT 14:48:00
375 7003131 Dana Zetmane 84 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:50:00
376 8642112 Lita Meistere 74 Jaunsardze LAT 14:52:00
377 1396680 Kitija Līgate 83 ZVOC-VBSS LAT 14:54:00
378 2045125 Anete Meļķerte 92 Saldus OK LAT 14:56:00
379 201970 Ance Strazdiņa 01 Purva Bridējs OK LAT 14:58:00
 
 
V21B (13) 4,8 km 0 m 9 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
360   Vacant   Vacant   14:42:00
361 7000083 Agris Dreimanis 84 Ozons LAT 14:44:00
362 1394817 Aldis Sebris 87 Sinoles Sūtņi LAT 14:46:00
363 1394818 Vents Ozoliņš   Piepe LAT 14:48:00
364 8441155 Sandis Zuzāns 80 30draugi.lv LAT 14:50:00
365 1407888 Jānis Līgats 82 ZVOC-VBSS LAT 14:52:00
366 1394786 Gaidars Caune 77 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:54:00
367 8630803 Jānis Spektors 69 Auseklis IK LAT 14:56:00
368 2087460 Valerijs Prosolkovs 81 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:58:00
369 2008880 Dmitrijs Žarovs 95 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:00:00
370 9200081 Jānis Bormanis 87 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:02:00
371 1394819 Egīls Butka   Indv. LAT 15:04:00
372 8644443 Māris Zeiļuks 78 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:06:00
 
 
S35 (4) 4,4 km 0 m 9 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
22   Vacant   Vacant   14:13:00
23 7201404 Ieva Krastiņa 80 Briksnis SK LAT 14:15:00
24 7200143 Ilze Birzniece 81 KURMIS OK LAT 14:17:00
25 895494 Elīna Krūze 78 Burkānciems OK LAT 14:19:00
 
 
V35 (12) 6,2 km 0 m 14 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
10   Vacant   Vacant   14:01:00
11 1 Janis Matvejs 81 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:03:00
12 2101444 Gatis Grīnbergs 81 Saldus OK LAT 14:05:00
13 7201189 Andris Lapiņš 80 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:07:00
14 2085044 Andis Janovs 81 Briksnis SK LAT 14:09:00
15 4405177 Kaspars Abuls 81 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:11:00
16 2011729 Jānis Butāns 78 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:13:00
17 1008466 Sixten Sild 64 Võru OK EST 14:15:00
18 1394806 Arnis Janovs 79 Indv. LAT 14:17:00
19 1394813 Artis Ločmelis 71 Burkānciems OK LAT 14:19:00
20 7207845 Atis Andersons 78 Baisie Ezi LAT 14:21:00
21 8632533 Henrijs Šuķītis 76 Indv. LAT 14:23:00
 
 
S40 (6) 4,0 km 0 m 8 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
47   Vacant   Vacant   14:24:00
48 2800119 Sarma Novicāne Lazdāne 74 Auseklis IK LAT 14:26:00
49 8100010 Elīna Salava 74 Kāpa OK LAT 14:28:00
50 682487 Anita Saulīte 76 Auseklis IK LAT 14:30:00
51 980539 Ieva Godiņa 76 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:32:00
52 2061738 Agnese Baltmane 75 Auseklis IK LAT 14:34:00
 
 
V40 (10) 6,0 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
37   Vacant   Vacant   15:00:00
38 2021289 Edgars Bremze 74 Ogre OK/SC LAT 15:02:00
39 9101114 Otārs Putrālis 73 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:04:00
40 7000003 Guntars Mankus 69 Saldus OK LAT 15:06:00
41 7300030 Mārtiņš Godiņš 74 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:08:00
42 1394805 Valdis Janovs 77 Siguldas Takas LAT 15:10:00
43 1392111 Juris Dzenītis 76 Madonas BJSS/OK Arona LAT 15:12:00
44 8000033 Ernests Koleda 76 Indv. LAT 15:14:00
45 8631509 Sulev Luik 76 Kāpa OK LAT 15:16:00
46 2006208 Raivis Kalniņš 74 Alūksne-Ape OK LAT 15:18:00
 
 
S45 (7) 4,0 km 0 m 8 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
92   Vacant   Vacant   14:08:00
93 2012462 Elgita Strazdiņa 71 Purva Bridējs OK LAT 14:10:00
94 640806 Inta Mihailova 68 Auseklis IK LAT 14:12:00
95 2043919 Vita Cīrule 68 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:14:00
96 8627834 Jolanta Bura 70 Auseklis IK LAT 14:16:00
97 1394803 Ieva Rode 71 Indv. LAT 14:18:00
98 1603078 Vija Šiltere 67 Auseklis IK LAT 14:20:00
 
 
V45 (15) 6,0 km 0 m 12 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
77   Vacant   Vacant   14:10:00
78 1391669 Egons Šolmanis 69 Auseklis IK LAT 14:12:00
79 7209300 Andris Strazdiņš 71 Purva Bridējs OK LAT 14:14:00
80 9200804 Pēteris Druķis 71 Auseklis IK LAT 14:16:00
81 9022700 Ivars Zariņš 69 Pūznis OK LAT 14:18:00
82 1140871 Aigars Treijers 71 Ogre OK/SC LAT 14:20:00
83 2008868 Valters Freidenfelds 69 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:22:00
84 1411303 Andris Dzalbs 72 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:24:00
85 1411921 Vilnis Gailis 72 Burkānciems OK LAT 14:26:00
86 7771969 Jānis Lazdāns 69 Auseklis IK LAT 14:28:00
87 8629222 Raivis Reinsons 69 Indv. LAT 14:30:00
88 7203255 Guntis Zīvers 70 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:32:00
89 2006338 Dagnis Kaņepe 70 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:34:00
90 1601909 Jurijs Narels 68 Sēlijas mežs OSK LAT 14:36:00
91 1301968 Guntis Arnicāns 68 A2 LAT 14:38:00
 
 
S50 (6) 3,6 km 0 m 8 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
146   Vacant   Vacant   15:07:00
147 2032545 Gunta Dudele 63 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:09:00
148 2032532 Anda Lejasblusa 63 Alūksne-Ape OK LAT 15:11:00
149 2072670 Dace Ikšele 67 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 15:13:00
150 1394810 Anita Katlapa 64 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 15:15:00
151 8040354 Gunta Lebedoka 54 KURMIS OK LAT 15:17:00
 
 
V50 (10) 5,6 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
136   Vacant   Vacant   14:32:00
137 2050644 Jānis Nulle 65 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:34:00
138 1396688 Andris Meļķerts 65 Saldus OK LAT 14:36:00
139 9101031 Juris Rudītis 64 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:38:00
140 8631115 Uģis Ozols 67 Indv. LAT 14:40:00
141 9101033 Dainis Bormanis 67 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:42:00
142 1407507 Māris Jēkabsons 64 Ziemeļkurzeme OK LAT 14:44:00
143 2032544 Aigars Dudelis 62 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:46:00
144 1007369 Ilmārs Dukulis 64 Alnis OK-JNSC LAT 14:48:00
145 207962 Aigars Savickis 63 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:50:00
 
 
S55 (11) 3,6 km 0 m 8 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
203   Vacant   Vacant   14:43:00
204 1391856 Saima Varton 60 Põlva Kobras OK EST 14:45:00
205 1010064 Brigita Tamuža 62 Mona OK LAT 14:47:00
206 7071003 Marika Kirsspuu 59 TA OK EST 14:49:00
207 255825 Ārija Bertuka 58 Alūksne-Ape OK LAT 14:51:00
208 1414540 Maija Čerjaka 59 Kāpa OK LAT 14:53:00
209 305374 Tiina Rillo 59 HELME EST 14:55:00
210 8636838 Andra Jansone 59 Indv. LAT 14:57:00
211 1410835 Sarmite Sild 62 Võru OK EST 14:59:00
212 8100001 Ingūna Leiškalne 60 Ziemeļkurzeme OK LAT 15:01:00
213 200371 Baiba Zariņa 61 Ozons LAT 15:03:00
 
 
V55 (10) 5,6 km 0 m 11 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
193   Vacant   Vacant   14:10:00
194 2021108 Jānis Saliņš 58 Mežmalas/Madona LAT 14:12:00
195 207961 Viesturs Dandens 61 Alūksne-Ape OK LAT 14:14:00
196 503704 Ēriks Ūdris 62 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:16:00
197 8644554 Viesturs Tamužs 62 Mona OK LAT 14:18:00
198 2006283 Pēteris Kokarēvičs 62 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:20:00
199 8213131 Ģirts Mamis 58 Mona OK LAT 14:22:00
200 8642300 Igors Bužs 61 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:24:00
201 7003143 Uldis Pekuss 58 Mona OK LAT 14:26:00
202 8642094 Mārtiņš Latvers 59 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:28:00
 
 
S60 (8) 3,0 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
257   Vacant   Vacant   14:48:00
258 7203956 Aija Alksne 56 CPSS/Meridiāns/Pārgauja LAT 14:50:00
259 9200253 Ligita Grunde 54 Kāpa OK LAT 14:52:00
260 207639 Inese Purgaile 56 Bebri LAT 14:54:00
261 2011742 Andra Veita 54 Indv. LAT 14:56:00
262 211243 Inta Tabaka 53 OK KO LAT 14:58:00
263   Ülle Kadak 56 Lehola EST 15:00:00
264 7003136 Velga Buša 57 Mona OK LAT 15:02:00
 
 
V60 (7) 4,3 km 0 m 10 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
250   Vacant   Vacant   14:31:00
251 255737 Uldis Bertuks 57 Alūksne-Ape OK LAT 14:33:00
252 7300021 Ivars Muzikants 57 Mona OK LAT 14:35:00
253 1303011 Anti Parik 53 Otepää SK EST 14:37:00
254 211241 Viesturs Ziediņš 55 OK KO LAT 14:39:00
255 361409 Jüri Merirand 55 Otepää SK EST 14:41:00
256 201917 Māris Lapiņš 53 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:43:00
 
 
S65 (6) 3,0 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
311   Vacant   Vacant   14:34:00
312 1000006 Liivi Parik 51 Otepää SK EST 14:36:00
313 8629196 Mudīte Alksne 50 Jēkaba aģentūra LAT 14:38:00
314 9200075 Rudite Šterna 49 Sigulda LAT 14:40:00
315 2008108 Inese Mauliņa 52 Saldus OK LAT 14:42:00
316 8100018 Ruta Kukka 50 Kāpa OK LAT 14:44:00
 
 
V65 (10) 4,3 km 0 m 10 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
301   Vacant   Vacant   14:09:00
302 505076 Arvo Kivikas 50 Ilves OK EST 14:11:00
303 886526 Jānis Biezais 50 Azimuts OK-Sm BJSS LAT 14:13:00
304 1410740 Egils Mauliņš 51 Saldus OK LAT 14:15:00
305 1003106 Ivars Zariņš 48 Pūznis OK LAT 14:17:00
306   Koit Paasma 50 Lehola EST 14:19:00
307 2050643 Agris Kronbergs 48 Indv. LAT 14:21:00
308 8632464 Volli Kukk 49 Kāpa OK LAT 14:23:00
309 1302626 Arnolds Kučinskis 49 Ogre OK/SC LAT 14:25:00
310 9888777 Ilmārs Limbēns 48 Sigulda LAT 14:27:00
 
 
S70 (2) 2,5 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
337   Vacant   Vacant   14:20:00
338 245778 Māra Plaude 47 Liepava NSB LAT 14:22:00
 
 
V70 (4) 3,0 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
333   Vacant   Vacant   14:24:00
334 8636840 Uldis Alksnis 46 Jēkaba aģentūra LAT 14:26:00
335 1394807 Kārlis Skrastiņš 43 Saulriti LAT 14:28:00
336 2049461 Vilis Dubrovskis 43 Seniors LAT 14:30:00
 
 
S75 (2) 2,5 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
358   Vacant   Vacant   14:08:00
359 8121900 Jūlija Zvirgzde 40 Seniors LAT 14:10:00
 
 
V75 (4) 2,5 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
354   Vacant   Vacant   14:12:00
355 1301941 Atis Anže 41 Pūznis OK LAT 14:14:00
356 8417200 Juris Zvirgzds 42 Seniors LAT 14:16:00
357 1003103 Juris Zaķis 40 Pūznis OK LAT 14:18:00
 
 
S80 (1) 2,5 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
383   Vacant   Vacant   14:02:00
 
 
V80 (2) 2,5 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
381   Vacant   Vacant   14:04:00
382 200155 Edvīns Berners 37 A2 LAT 14:06:00
 
 
OPEN1 (6) 3,4 km 0 m 7 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
387   Vacant   Vacant   14:01:00
385   Vacant   Vacant   14:01:00
386   Vacant   Vacant   14:01:00
384 1 Ieva Usca 80 Indv. LAT 14:01:00
388   Vacant   Vacant   14:01:00
389   Vacant   Vacant   14:01:00
 
 
OPEN2 (5) 5,0 km 0 m 10 C
Stno Chipno Name YB Club Nat Start  
390   Vacant   Vacant   14:01:00
391   Vacant   Vacant   14:01:00
392   Vacant   Vacant   14:01:00
393   Vacant   Vacant   14:01:00
394   Vacant   Vacant   14:01:00
 
 
Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 01 Jūnijs 2017 22:28

Jaunākās ziņas

Rīgas kausi

Rīgas kausi

Apr 16, 2018 Rate: 0.00

Latvijas skolu kauss

Latvijas skolu kauss

Apr 13, 2018 Rate: 0.00

Kurzemes pavasaris 2018

Kurzemes pavasaris 2018

Apr 09, 2018 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Jau rīt, 28.01 AZIMUTA Ziemas 10. kārta pie bijušās Smiltenes ģimnāzijas. Starta laiks no 12:00 - 14:00. Tiekamies… https://t.co/SFkfXQfd5l
Iespējams pasūtīt jaunās @OKAZIMUTS vestes un kreklus. Uzlaikot iespējams AZIMUTĀ, pieteikties pie @Dziva_legenda v… https://t.co/3b02v6wN5V
Atklāta pieteikšanās AZIMUTA 3-dienām. Vairāk informācijas https://t.co/nW9BhDe9WS
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Rīgas kausi

Latvijas skolu kauss

Kurzemes pavasaris 2018

Igaunijas ILVES-EKSTRA orientēšanās tērpi

Lieldienu balva 2018

Latvijas kauss 2018

Azimuta sezonas kalendārs 2018

Smiltenes novada ģimeņu ziemas sporta diena 2018

Slēpošanas pārgājiens 2018

© 1975-2018 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns