Augusts 07, 2020

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Mazā balva

By Maijs 22, 2018 1130

 Orientēšanās sacensības Mazā balva.

Nedēļas nogalē Grundzāles pagasta Smiltiņsilā aizvadītas orientēšanās kluba “Azimuts” rīkotās sacensības “Mazā balva”, kas pulcēja gandrīz 300 orientieristu. Uzvara elites grupās šoreiz Iritai Puķītei (Kāpa OK) un Anatolijam Tarasovam (Būdaskalns).

Dāmu elitē par uzvaru cīnījās tikai I. Puķīte un Aiga Tarasova (Būdaskalns), kura pirmajā sacensību dienā garajā distancē I. Puķītei piekāpās par nedaudz vairāk kā minūti. Otrajā dienā iedzīšanā krietni ātrāka bija I. Puķīte, izcīnot pirmo vietu ar vairāk kā 18 minūšu pārsvaru.

Vīru konkurencē sacensības noritēja bez lielas intrigas, jo jau pirmajā dienā trīs minūšu pārsvaru pār sekotājiem sev nodrošināja A. Tarasovs. Otrajā vietā pēc pirmās sacensību dienas ierindojās Ainārs Drozds (Meridiāns/CPSS/Pārgauja), bet trešajā pozīcijā Edijs Dzalbs (Meridiāns/CPSS/Pārgauja). Pirmajā dienā tikai 20 sekundes aiz goda pjedestāla finišēja Endijs Titomers (Alnis OK-JNSC), tomēr nedz viņam, nedz citiem konkurentiem iedzīšanā neizdevās mainīt vietu sadalījumu.

Sacensības organizēja orientēšanās klubs “Azimuts” un Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar Smiltenes novada domi un Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolu. 

Kuplā pulkā startēja arī Azimuts OK-Sm BJSS sportisti. Startējot līdz šim neapgūtā apvidū mājinieku priekšrocības izpaudās tikai ar to ka uz sacensībām bija jāmēro tuvāks attālums kā konkurentiem.

Šīs Latvijas kausa sacensības no pārējām atšķīrās ar to ka otrajā dienā sacensības notika iedzīšanas distancē. Līdz ar to konkurentiem bieži nācās distancē cīnīties plecu pie pleca un pielietot dažādas taktiskās viltības , kā arī cerēt uz ātrām kājām finiša spurtā.

Divu dienu summā S-10 grupā dubultuzvaru izcīnīja vietējās Grundzāles meitenes, kas ir Smiltenes BJSS audzēknes. Pirmā vieta Kitijai Abulai un otrā vieta Martai Morītei. Dubultuzvara arī grupā S-50. Pirmā vieta Vitai Cīrulei un otrā vieta Videgai Gaigalai.

 Vēl divu dienu summā par uzvarētājiem no Azimuts OK-Sm BJSS komandas savās  grupās kļuva: Dārta Pauliņa S-8 , Agnija Caune S-18 , Ieva Godiņa S-40 , Emīls Tarass V-10 , Renārs Kļaviņš V-14 , Ilgvars Caune V-20 , Artūrs Gulbis V21A.  Labākais rezultāts divu dienu summā Open 2 grupā Ģirtam Pakalnam (Probild). Viņam otrajā dienā konkurenci sastādīja vēl viens grundzālietis Nauris Priedītis.

Otrajās vietās Agnese Jaunmuktāne S-14 , Viktorija Brjuņina S21A  ,Jānis Nulle V-50 un Jānis Biezais V-65.

Trešajā vietā Tarass Prosolkov V-8 , Jānis Matvejs V-35 , Otārs Putrālis V-45, Māris Lapiņš V-65   un  Agris Kronbergs V-70.

Neiztikām arī bez ceturtajām vietām. S-12 grupā  vienu sekundi aiz trešās vietas ieguvējas finišēja Anete Stabiņa. S-18 grupā ceturtā Elīna Skopāne , tāpat veicās arī Paulam Grabovskim V-10 un Mārtiņam Godiņam V-40 , kā arī Gatim Jansonam V-60.

Kopvērtējuma rezultāti pieejami šeit.

ULda Klepera foto no apbalvošanas šeit  https://failiem.lv/u/gnc8nz25?share_email_id=a94155

Latvijas kausa izcīņa  nedēļas nogalē ar Baltijas čempionātu turpināsies Krāslavas pusē.

Sacensību galvenais tienesis Aldis Lapiņš OK Azimuts vārdā izsaku pateicību visiem tiesnešiem un palīgiem citu darbu veikšanā.

Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 25 Maijs 2018 09:15

Jaunākās ziņas

Mazā Balva 2020 (EN)

Mazā Balva 2020 (EN)

Jūl 28, 2020 Rate: 0.00

Mazā balva 2020 (LV)

Mazā balva 2020 (LV)

Jūl 27, 2020 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Mazā Balva 2020 (EN)

Mazā balva 2020 (LV)

Azimuta 2020 sezonas otrās daļas kalendārs.

AZIMUTA 3-dienas papildinformācija

Latvijas čempionāts garajā distancē

Aronas kauss

© 1975-2020 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns