Septembris 18, 2021

Valmieras čempionāts 2017

By Augusts 14, 2017 4184

Valmieras čempionāts.

Azimuts OK-Sm BJSS sportisti no Valmieras čempionāta orientēšanās sportā pārved 10 medaļas.

Pagājušās nedēļas nogalē no 12. līdz 13. augustam Kocēnu novada Kocēnu pagasta “Dukuļos” notika Valmieras čempionāts orientēšanās sportā. Sacensības sestdien sākās ar vidējo, bet turpinājās svētdien ar garo distanci, pulcējot ap 400 zaļā stadiona cienītāju ne tikai no Latvijas, bet arī tuvākajām kaimiņvalstīm.

Sacensības bija ne tikai Vidzemes lielākās pilsētas čempionāts, bet arī Latvijas kausa izcīņas orientēšanās sportā 11. posms, ko organizēja Ziemeļvidzemes orientēšanās centrs (ZVOC). 

Dalībniekus gaidīja dažāds sacensību apvidus - vietām labi skrienams priežu mežs, vietām - zemsedzē papardes un avenes, nedaudz arī Gaujas krasta tuvums ar biezu lapu koku mežu, attekām. Atklātu vietu bija pamaz, pārsvarā lielas reljefa formas ar izteiktiem ielokiem un gravām.

Šīs sacensības nozīmīgas bija arī Latvijas izlases sportistiem, jo pēc vidējās distances tika pieņemts galējais lēmums par komandas sastāvu Latvijā notiekošā Pasaules kausa orientēšanās sportā posmā. Kā norāda Latvijas izlases galvenais treneris Jari Ikaheimonens, abas sacensības notiek līdzīgā apvidū, tāpēc labi būs iespējams spriest par katra sportista individuālo sagatavotību.

Klātienē varējām vērot, kā veicas mūsu izlases sportistēm - Sandrai Grosbergai, Iritai Puķītei un Laurai Vīķei -, un, protams, arī citām elites dalībniecēm. Bet vīru elitē savus spēkus pirms starptautiskajām sacensībām pārbaudīja izlases sportisti Edgars Bertuks, Artūrs Pauliņš, Mārtiņš Sirmais, Uldis Upītis konkurencē ar vairākiem citiem spēcīgākajiem Latvijas orientieristiem.

Sacensībās piedalījās arī 38 Azimuts OK-Sm BJSS sportisti.

Vīriešu Elites grupā divu dienu summā Artūrs Pauliņš  izcīnīja

trešo vietu.

 Pārējās grupās pie skaistajām Valmieras čempionāta medaļām no Azimuts OK-Sm BJSS sportistiem tika- izcīnot pirmo vietu Laura Savicka S-20 grupā un Otārs Putrālis V-40 grupā ,

Izcīnot otrās vietas Anete Stabiņa S-10 , Agnija Caune S-16 un Elīna Skopāne S-18 grupās.

Izcīnot trešās vietas Emīls Tarass V-10,  Matīss Slikšjānis V-20 , Dainis Bormanis V-50 un Aldis Lapiņš V-65 grupās.

Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 14 Augusts 2017 23:06

Saistītie raksti

Jaunākās ziņas

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

8CBR kausa izcīņas distanču parametri

8CBR Kausa izcīņa orientēšanās sportā 2021

8.septembrī Azimuta 14.kārta

Latvijas čempionāts stafetē

Latvijas čempionāts vidējā distancē

Azimuta 13. kārta Cērtenes pilskalna pļaviņā.

Klubu stafetes

Azimuts 25.augustā Aumeisteru apkārtnē

Valmieras čempionāts

© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns