Aprīlis 14, 2021

Mazā Balva 2015 starta protokols (atjaunots)

By Jūnijs 05, 2015 7222

Mazā balva 2015 - Start list by classes

Mazā balva 2015 pk 2015.06.05. 13:50
Start list by classes created by OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

&nbsp

 

S8 (10) 2,3 km 0 m 5 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:01:00
2 9200251 Anna Godiņa Azimuts OK 12:02:00
3 2009400 Grieta Grantskalne Kāpa OK/Carnikavas nov. 12:03:00
4 305017 Anete Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 12:04:00
5 200811 Anete Salava Ozons 12:05:00
6 207611 Paula Ķirkuma Kāpa OK/Ādažu BJSS 12:06:00
7 2077169 Marta Kalniņa Gaujiena 12:07:00
8 9102032 Kate Saliņa Kāpa OK 12:08:00
9 1391641 Līna Madsena Zebiekstes 12:09:00
10 4405186 Kitija Abula Azimuts OK- Sm BJSS 12:10:00
 
V8 (12) 2,3 km 0 m 5 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:13:00
2 200927 Markuss Jānis Pommers Azimuts OK- Sm BJSS 12:14:00
3 1391687 Rūdolfs Venškevics Madonas BJSS/OK Arona 12:15:00
4 200928 Markuss Artūrs Ozols Azimuts OK- Sm BJSS 12:16:00
5 200819 Dāvis Rapa Zebiekstes 12:17:00
6 1394774 Emīls Čukurs Azimuts OK- Sm BJSS 12:18:00
7 201979 Roberts Graudiņš Kāpa OK/Carnikavas nov. 12:19:00
8 2006313 Matīss Kalniņš Azimuts OK- Sm BJSS 12:20:00
9 200168 Rūdolfs Graudiņš Kāpa OK/Carnikavas nov. 12:21:00
10 1301940 Haralds Salavs Ozons 12:22:00
11 646599 Renārs Kaminskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:23:00
12 200947 Pauls Grabovskis Azimuts OK- Sm BJSS 12:24:00
 

 

S10 (20) 2,3 km 0 m 5 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:27:00
2 2074176 Karolīna Māliņa Kāpa OK/Ādažu BJSS 12:28:00
3 1391662 Aleksandra Sprugaine Madonas BJSS/OK Arona 12:29:00
4 200814 Līva Elīza Andersone Saldus OK 12:30:00
5 1003124 Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona 12:31:00
6 200813 Aiga Strazdiņa Purva Bridējs OK 12:32:00
7 2012450 Rūta Dāboliņa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:33:00
8 1394773 Sindija Jirgensone Azimuts OK- Sm BJSS 12:34:00
9 2021289 Elīze Bremze Ogre OK/SC 12:35:00
10 207655 Kate Zandarte Jēkaba aģentūra 12:36:00
11 2025476 Šeila Ozoliņa Ogre OK/SC 12:37:00
12 9200072 Žanete Bura Auseklis IK 12:38:00
13 200809 Megija Tralla Gaujiena 12:39:00
14 503754 Anna Stradiņa Auseklis IK 12:40:00
15 2006280 Agnija Kalēja Azimuts OK- Sm BJSS 12:41:00
16 236947 Sanda Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 12:42:00
17 200110 Marta Marija Birzkope Kāpa OK/Carnikavas nov. 12:43:00
18 200945 Emīlija Seņka Azimuts OK- Sm BJSS 12:44:00
19 1391692 Anete Rudzīte Madonas BJSS/OK Arona 12:45:00
20 207964 Karīna Rubņikoviča Azimuts OK- Sm BJSS 12:46:00
 

 

V10 (26) 2,3 km 0 m 5 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:49:00
2 2008866 Francis Vimba Ziemeļkurzeme OK 12:51:00
3 2025479 Emīls Šulcs Ogre OK/SC 12:53:00
4 200925 Dainārs Bušs Azimuts OK- Sm BJSS 12:55:00
5 2025485 Audris Odo Vītoliņš Ogre OK/SC 12:57:00
6 1391647 Dāvis Vintišs Madonas BJSS/OK Arona 12:59:00
7 2007166 Uvis Sproģis Alūksne-Ape OK 13:01:00
8 1394771 Modris Smorodins Azimuts OK- Sm BJSS 13:03:00
9 200812 Oskars Gustavs Ozoliņš Piepe 13:05:00
10 207628 Roberts Ķirkums Kāpa OK/Ādažu BJSS 13:07:00
11 2012439 Rinalds Ruža CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:09:00
12 896933 Gustavs Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS 13:11:00
13 201023 Kārlis Strikauskis Kāpa OK/Ādažu BJSS 13:13:00
14 2073763 Emīls Saulīte Auseklis IK 13:15:00
15 2012408 Roberts Gūtmanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:17:00
16 1301944 Alans Uiska-Demčuks Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:19:00
17 1394772 Jānis Ošiņš Azimuts OK- Sm BJSS 13:21:00
18 200816 Kristians Deivs Grīviņš Valmiera 13:23:00
19 320310 Mārcis Dzērve Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:25:00
20 2006269 Toms Ģērmanis Auseklis IK 13:27:00
21 2025478 Markuss Kristofe Dundurs Ogre OK/SC 13:29:00
22 2077164 Kristers Lārmanis Alūksne-Ape OK 13:31:00
23 2025477 Patriks Šulcs Ogre OK/SC 13:33:00
24 200948 Dāvis Grabovskis Azimuts OK- Sm BJSS 13:35:00
25 7111333 Markus Grasis Auseklis IK 13:37:00
26 2025483 Roberts Daugerts Ogre OK/SC 13:39:00
 

 

S12 (17) 2,8 km 0 m 9 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:07:00
2 1398433 Laine Odziļeviča Sēlijas Mežs OSK 12:09:00
3 201112 Laura Berķe Auseklis IK 12:11:00
4 2006266 Anete Anna Strazdiņa Azimuts OK- Sm BJSS 12:13:00
5 1391664 Elīza Madsena Madonas BJSS/OK Arona 12:15:00
6 1394777 Agnese Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 12:17:00
7 1391688 Katrīna Rešņa Madonas BJSS/OK Arona 12:19:00
8 1406540 Tīna Spektore Auseklis IK 12:21:00
9 200833 Dita Spalviņa Azimuts OK 12:23:00
10 9200246 Aiga Irbe Blūma Auseklis IK 12:25:00
11 2063953 Liene Mālniece ZVOC-VBSS 12:27:00
12 2006341 Hanna Gabriela Ziemiņa Azimuts OK- Sm BJSS 12:29:00
13 2021256 Una Undīne Dzērve Kāpa OK 12:31:00
14 1394775 Anda Jaunmuktāne Azimuts OK- Sm BJSS 12:33:00
15 2012394 Dina Palsa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:35:00
16 2063961 Adriana Lipinska ZVOC-VBSS 12:37:00
17 1394776 Madara Celma Azimuts OK- Sm BJSS 12:39:00
 

 

V12 (24) 2,8 km 0 m 9 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:43:00
2 2006259 Mārcis Jansons CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:45:00
3 2077170 Austris Kalniņš Alūksne-Ape OK 12:47:00
4 1395650 Normunds Zaharāns Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:49:00
5 2008091 Matīss Timermanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:51:00
6 207617 Jurģis Egons Strazdiņš Kāpa OK/Saulkrasti 12:53:00
7 2011767 Ričards Miesnieks Ogre OK/SC 12:55:00
8 1301954 Roberts Baraņņikovs Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:57:00
9 2012429 Tomass Turlajs CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:59:00
10 1394806 Marks Henrijs Majors Kāpa OK/Saulkrasti 13:01:00
11 2011724 Kristers Eglītis Ogre OK/SC 13:03:00
12 2006292 Jēkabs Podnieks CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:05:00
13 1394807 Mareks Upīte Kāpa OK/Saulkrasti 13:07:00
14 1391645 Uģis Beķeris Madonas BJSS/OK Arona 13:09:00
15 2025481 Ronalds Aleksāns Ogre OK/SC 13:11:00
16 1003123 Artems Babins Madonas BJSS/OK Arona 13:13:00
17 7204925 Jēkabs Toms Andersons Saldus OK 13:15:00
18 9100009 Matīss Saulīte Auseklis IK 13:17:00
19 200177 Renārs Ozoliņš Kāpa OK/Ādažu BJSS 13:19:00
20 1003128 Mārcis Graudums Madonas BJSS/OK Arona 13:21:00
21 4405187 Renārs Kļaviņš Azimuts OK- Sm BJSS 13:23:00
22 1391643 Klāvs Pļaviņš Madonas BJSS/OK Arona 13:25:00
23 2025482 Markuss Nikolass Daukste Ogre OK/SC 13:27:00
24 2012403 Renārs Šķesteris CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:29:00
 

 

S14 (22) 3,8 km 0 m 14 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:12:00
2 1394790 Ance Strazdiņa Purva Bridējs OK 12:14:00
3 7110102 Kristīne Berķe Auseklis IK 12:16:00
4 2008858 Elizabete Vimba Ziemeļkurzeme OK 12:18:00
5 2063966 Anna Emīlija Suta ZVOC-VBSS 12:20:00
6 7203959 Agnija Caune Azimuts OK- Sm BJSS 12:22:00
7 2025480 Una Neimane Ogre OK/SC 12:24:00
8 1399913 Madara Vaļģe ZVOC-VBSS 12:26:00
9 2018833 Annija Slikšjāne Azimuts OK- Sm BJSS 12:28:00
10 2049491 Alise Zagorska Auseklis IK 12:30:00
11 200924 Rigonda Buša Azimuts OK- Sm BJSS 12:32:00
12 1003122 Līva Dāve Madonas BJSS/OK Arona 12:34:00
13 2032533 Dārta Cīrule Azimuts OK- Sm BJSS 12:36:00
14 2025484 Elza Zacmane Ogre OK/SC 12:38:00
15 2006290 Zanda Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS 12:40:00
16 200817 Marija Rapa Zebiekstes 12:42:00
17 2012415 Arta Jonāse CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:44:00
18 2061760 Linda Blūme Kāpa OK 12:46:00
19 1409453 Kristina Haug Võru OK 12:48:00
20 2063976 Aija Denija Trēziņa ZVOC-VBSS 12:50:00
21 503725 Katrīna Dzene Auseklis IK 12:52:00
22 1399850 Dārta Madara Cielava Ogre OK/SC 12:54:00
 

 

V14 (23) 4,4 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:33:00
2 2021197 Kārlis Stradiņš Auseklis IK 12:35:00
3 2006309 Ronalds Orniks Azimuts OK- Sm BJSS 12:37:00
4 1395645 Raivo Dailide Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:39:00
5 2063951 Pauls Alberings ZVOC-VBSS 12:41:00
6 1395648 Uvis Ronis Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:43:00
7 7000333 Emīls Ģērmanis Auseklis IK 12:45:00
8 1399915 Kārlis Vaļģis ZVOC-VBSS 12:47:00
9 2006271 Rinalds Radziņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:49:00
10 2063973 Haralds Višņevskis ZVOC-VBSS 12:51:00
11 2012434 Gustavs Dravants CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:53:00
12 1406474 Hando Allmann Võru OK 12:55:00
13 2006276 Kārlis Neimanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:57:00
14 1406470 Janar Saks Võru OK 12:59:00
15 2021101 Rihards Gailis Auseklis IK 13:01:00
16 1401170 Tõnis Jäädmaa Võru OK 13:03:00
17 2011710 Matīss Daniels Līcis Ogre OK/SC 13:05:00
18 2063981 Māris Heinols ZVOC-VBSS 13:07:00
19 2009315 Renārs Lucijanovs Sēlijas Mežs OSK 13:09:00
20 1395647 Jānis Šķirpāns Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:11:00
21 2006296 Renārs Akmins Azimuts OK- Sm BJSS 13:13:00
22 2006282 Matīss Platacis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:15:00
23 1395644 Ralfs Bambulis Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:17:00
 

 

S16 (13) 5,1 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:18:00
2 7003146 Signija Elva Lapa Auseklis IK 12:20:00
3 9200822 Vilma Alberinga ZVOC-VBSS 12:22:00
4 1395643 Agnija Briedīte Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:24:00
5 1399842 Katrīna Celeste Ogre OK/SC 12:26:00
6 9200826 Arta Renāte Rulle ZVOC-VBSS 12:28:00
7 7203256 Signe Sirmā Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:30:00
8 9005147 Magda Cigle A2 12:32:00
9 1399841 Ada Vītoliņa Ogre OK/SC 12:34:00
10 2011177 Elīna Skopāne Azimuts OK- Sm BJSS 12:36:00
11 7201414 Laura Elīza Lapiņa Auseklis IK 12:38:00
12 345842 Karīna Harkina Alūksne-Ape OK 12:40:00
13 9200911 Elīza Ozola Auseklis IK 12:42:00
 

 

V16 (30) 6,7 km 0 m 15 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:27:00
2 9200490 Fricis Spektors Auseklis IK 12:29:00
3 200922 Toms Krumeņš Azimuts OK- Sm BJSS 12:31:00
4 2063959 Dāgs Lepiksons ZVOC-VBSS 12:33:00
5 200921 Adrians Djačuks Azimuts OK- Sm BJSS 12:35:00
6 1399845 Roberts Toms Kalējs Ogre OK/SC 12:37:00
7 1394782 Oto Rainers Strazdiņš Azimuts OK- Sm BJSS 12:39:00
8 1405523 Alex Treier Võru OK 12:41:00
9 1391666 Niks Pļaviņš Madonas BJSS/OK Arona 12:43:00
10 2009320 Aivars Lucijanovs Sēlijas Mežs OSK 12:45:00
11   Vacant Vacant 12:47:00
12 2006329 Kristaps Emīls Radziņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:49:00
13 9005146 Madis Ciglis A2 12:51:00
14 2012413 Edijs Dzalbs CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:53:00
15 1392099 Andris Sarksņa Ogre OK/SC 12:55:00
16 1395646 Kaspars Briedītis Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 12:57:00
17 1403686 Haralds Lūkins Ogre OK/SC 12:59:00
18 1395651 Renārs Kokorevičs Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:01:00
19 1399848 Kristofers Ermiņš Ogre OK/SC 13:03:00
20 2006310 ILgvars Caune Azimuts OK- Sm BJSS 13:05:00
21 2012431 Kristaps Bruners CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:07:00
22 305795 Reinis Putrālis Azimuts OK- Sm BJSS 13:09:00
23 7203284 Daniels Stupaks CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:11:00
24 1394820 Kristers Grasis Ind. 13:13:00
25 1963236 Reinis Rubins Alūksne-Ape OK 13:15:00
26 1395641 Armands Vaičuls Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:17:00
27 1391680 Arvis Zeibots Madonas BJSS/OK Arona 13:19:00
28 2006267 Rihards Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:21:00
29 1399849 Jānis Valpuski Ogre OK/SC 13:23:00
30 2012401 Eduards Rudzītis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:25:00
 

 

S18 (7) 6,1 km 0 m 16 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:19:00
2 7003147 Elza Gulbe Auseklis IK 12:21:00
3 1394784 Pārsla Kupriša Azimuts OK- Sm BJSS 12:23:00
4 7201425 Anna Freimane Auseklis IK 12:25:00
5 1394779 Laura Savicka Azimuts OK- Sm BJSS 12:27:00
6 1394813 Marija Teikmane Auseklis IK 12:29:00
7 2006349 Elīza Katlapa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:31:00
&nbsp
&nbsp

 

V18 (10) 8,7 km 0 m 21 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:38:00
2 2006225 Jānis Veļķeris Alūksne-Ape OK 12:40:00
3 1391690 Kalvis Kaļva Madonas BJSS/OK Arona 12:42:00
4 1301919 Jurģis Dudelis Azimuts OK 12:44:00
5 7203387 Toms Kokenbergs ZVOC-VBSS 12:46:00
6 2006303 Andris Neimanis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:48:00
7 7203957 Matīss Slikšjānis Azimuts OK- Sm BJSS 12:50:00
8 7003134 Kārlis Kaminskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:52:00
9 2044913 Lauri Pähn Võru OK 12:54:00
10 1399844 Valters Reneslācis Ogre OK/SC 12:56:00
 

 

S20 (1) 6,1 km 0 m 16 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:08:00
 

 

V20 (7) 8,7 km 0 m 21 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:58:00
2 2021177 Valdemārs Nulle Azimuts OK- Sm BJSS 13:00:00
3 1391648 Jānis Baunis Madonas BJSS/OK Arona 13:02:00
4 1394778 Rubens Pāvils Šulcs Azimuts OK- Sm BJSS 13:04:00
5 1405521 Ingmar Bert Sabre Võru OK 13:06:00
6 2006257 Jēkabs Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:08:00
7 504037 Anti Sõukand Võru OK 13:10:00
 

 

S21E (7) 8,6 km 0 m 20 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:49:00
2 2032531 Līva Veļķere Alūksne-Ape OK 12:51:00
3 2006205 Kristīne Bertuka CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:53:00
4 1400355 Madara Brice Ozons/RSP 12:55:00
5 9969999 Laura Joonas Võru OK 12:57:00
6 1110002 Elizabete Blūmentāle Ozons/RSP 12:59:00
7 1391667 Elīna Svilpe Mežmalas / Madona 13:01:00
 

 

V21E (12) 12,9 km 0 m 28 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:14:00
2 2012427 Andris Gailis Auseklis IK 12:16:00
3 1410528 Ainārs Lupiķis Kāpa OK 12:18:00
4 9005203 Sandis Zukulis Surikati 12:20:00
5 503718 Mārtiņš Linde Ozons 12:22:00
6 1301968 Guntis Arnicāns A2 12:24:00
7 1399586 Jānis Skujenieks Ozons 12:26:00
8 895483 Austris Krastiņš Briksnis SK 12:28:00
9 503744 Anatolijs Tarasovs Ozons 12:30:00
10 8627781 Guntis Māliņš Kāpa OK 12:32:00
11 1007355 Zigmārs Gailis Auseklis IK 12:34:00
12 503708 Mārtiņš Vabulis Burkānciems OK 12:36:00
&nbsp
&nbsp

 

S21A (7) 6,1 km 0 m 16 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:03:00
2 2011721 Arta Linde Ozons 12:05:00
3 7201404 Ieva Krastiņa Briksnis SK 12:07:00
4 1394811 Ilze Spalviņa Azimuts OK 12:09:00
5 1394808 Agita Marena KSK 12:11:00
6 7202739 Liene Brūvele Azimuts OK- Sm BJSS 12:13:00
7 811013 Ilze Bērtule Saldus OK 12:15:00
 

 

V21A (18) 8,6 km 0 m 20 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:11:00
2 2045130 Gints Trēziņš Burkānciems OK 12:13:00
3 7500002 Ivars Celiņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:15:00
4 9101305 Kalvis Māliņš Mežmalas / Madona 12:17:00
5 1394802 Ilmārs Ķauķītis Azimuts OK- Sm BJSS 12:19:00
6 1391649 Jānis Rešņa Madonas BJSS/OK Arona 12:21:00
7 1394787 Raivis Ošiņš Smiltene 12:23:00
8 1398403 Ingus Znotiņš Sēlijas Mežs OSK 12:25:00
9 9200853 Rūdolfs Šadrins Kāpa OK 12:27:00
10 2045136 Rolands Rudītis Azimuts OK- Sm BJSS 12:29:00
11 9005204 Arnis Saltums Mežmalas / Madona 12:31:00
12 7772108 Gatis Berķis Briksnis SK 12:33:00
13 7000083 Agris Dreimanis Ozons 12:35:00
14 2800108 Oskars Seilis Auseklis IK 12:37:00
15 7202729 Kaspars Radziņš CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:39:00
16 1394809 Andris Saldūksnis KSK 12:41:00
17 2032543 Vents Lupkins Azimuts OK- Sm BJSS 12:43:00
18 1394818 Uldis Katlaps CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:45:00
 

 

S21B (17) 3,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:02:00
2 9200086 Antra Skujeniece Ozons 12:04:00
3 305830 Ieva Limbēna Sigulda 12:06:00
4 7870423 Aiga Tarasova Ozons 12:08:00
5 1398302 Maija Gudēna Ind. 12:10:00
6 9102031 Baiba Rāta-Saliņa Kāpa OK 12:12:00
7 1394812 Linda Vabulniece Alūksne-Ape OK 12:14:00
8 2021254 Aija Stradiņa Ind. 12:16:00
9 1394819 Sintija Levica Vidaga 12:18:00
10 305411 Ineta Popēna Ind. 12:20:00
11 2300823 Eva Haberkorne-Vimba Ziemeļkurzeme OK 12:22:00
12 201167 Zane Saudorga Kāpa OK 12:24:00
13 1394814 Dana Zetmane Azimuts OK- Sm BJSS 12:26:00
14 200818 Sanda Rapa Zebiekstes 12:28:00
15 9200254 Maija Māliņa Kāpa OK 12:30:00
16 1110777 Anita Augule Sigulda 12:32:00
17 2078948 Ilze Ciemiņa Ind. 12:34:00
 

 

V21B (15) 5,6 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:01:00
2 207906 Alvis Puzulis Azimuts OK 12:03:00
3 1399852 Dagnis Dubrovskis A2 12:05:00
4 8627783 Jānis Saliņš Kāpa OK 12:07:00
5 2045120 Raivis Grīviņš Burkānciems OK 12:09:00
6 1394788 Aldis Sebris Sinoles sūtņi 12:11:00
7 201912 Artūrs Gulbis Azimuts OK- Sm BJSS 12:13:00
8 2049489 Aivars Lapa Autostarts.lv 12:15:00
9 2006307 Gaidars Caune Azimuts OK- Sm BJSS 12:17:00
10 1394804 Valerii Prosolkov Ind. 12:19:00
11 1394810 Jens Grabovskis Launkalne 12:21:00
12 7111000 Kristaps Dzvinko Ind. 12:23:00
13 8627798 Eduards Bura Auseklis IK 12:25:00
14 361433 Jānis Stūrītis Gaujiena 12:27:00
15 1394785 Vents Ozoliņš Piepe 12:29:00
 

 

S35 (9) 6,1 km 0 m 16 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:48:00
2 2021174 Elīna Andersone Saldus OK 12:50:00
3 207911 Dina Alksne Burkānciems OK 12:52:00
4 2061736 Agnese Dzērve Carnikava 12:54:00
5 682487 Anita Saulīte Burkānciems OK 12:56:00
6 2072680 Ilvija Madsena Madonas BJSS/OK Arona 12:58:00
7 895494 Elīna Krūze Burkānciems OK 13:00:00
8 980539 Ieva Godiņa Azimuts OK- Sm BJSS 13:02:00
9 7999990 Baiba Birzniece Ind. 13:04:00
 

 

V35 (10) 8,7 km 0 m 21 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:14:00
2 1602355 Mārtiņš Bērziņš Madonas BJSS/OK Arona 13:16:00
3 7003131 Aivis Zetmanis Azimuts OK- Sm BJSS 13:18:00
4 1392095 Vladimirs Ļašs Briksnis SK 13:20:00
5 1708807 Artis Krjukovs Auseklis IK 13:22:00
6 2086767 Ģirts Pakalns KSK 13:24:00
7 1392111 Juris Dzenītis Madonas BJSS/OK Arona 13:26:00
8 7000012 Jānis Kukks Ind. 13:28:00
9 2011729 Jānis Butāns CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:30:00
10 1008466 Sixten Sild Võru OK 13:32:00
 

 

S40 (10) 5,1 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:46:00
2 7900009 Līga Blanka Kāpa OK 12:48:00
3 1399589 Ieva Veģere Ozons 12:50:00
4 2006222 Iveta Veļķere Alūksne-Ape OK 12:52:00
5 201970 Elgita Strazdiņa Purva Bridējs OK 12:54:00
6 2032536 Evita Zeile Alūksne-Ape OK 12:56:00
7 8627834 Jolanta Bura Auseklis IK 12:58:00
8 2072669 Maija Rumaka Zebiekstes 13:00:00
9 7000195 Ilze Lapiņa Ziemeļkurzeme OK 13:02:00
10 2078909 Aiga Kalniņa Bez kompasa 13:04:00
 

 

V40 (14) 7,1 km 0 m 19 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:18:00
2 1140871 Aigars Treijers Ogre OK/SC 12:20:00
3 1392104 Ingus Grasis Auseklis IK 12:22:00
4 1391693 Gunārs Ikaunieks Madonas BJSS/OK Arona 12:24:00
5 7003139 Gints Ģērmanis Auseklis IK 12:26:00
6 9500002 Pēteris Stradiņš Ind. 12:28:00
7 2012462 Andris Strazdiņš Purva Bridējs OK 12:30:00
8 1775616 Reinis Nīmanis Ind. 12:32:00
9 7201410 Uldis Velps Smiltene 12:34:00
10 1394805 Oskars Mucenieks Ind. 12:36:00
11 1410530 Dzintars Salavs Ozons 12:38:00
12 9101114 Otārs Putrālis Azimuts OK- Sm BJSS 12:40:00
13 2077165 Atis Kalējs Alūksne-Ape OK 12:42:00
14 7300030 Mārtiņš Godiņš Azimuts OK- Sm BJSS 12:44:00
 

 

S45 (9) 5,1 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:08:00
2 2032535 Videga Gaigala Azimuts OK- Sm BJSS 13:10:00
3 2011771 Marita Lapa Autostarts.lv 13:12:00
4 2043919 Vita Cīrule Azimuts OK- Sm BJSS 13:14:00
5 1395607 Epp Voitka Võru OK 13:16:00
6 1301969 Līga Vabulniece Alūksne-Ape OK 13:18:00
7 640806 Inta Mihailova Auseklis IK 13:20:00
8 1401238 Marika Jäädmaa Võru OK 13:22:00
9 9060017 Aiva Skopāne Azimuts OK- Sm BJSS 13:24:00
 

 

V45 (16) 7,1 km 0 m 19 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:48:00
2 895490 Raimonds Gailis Burkānciems OK 12:50:00
3 9200814 Uģis Ozols Latvijas Finieris 12:52:00
4 503707 Valters Kaminskis CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:54:00
5 1391668 Dzintars Svilpis Madonas BJSS/OK Arona 12:56:00
6 9101033 Dainis Bormanis Piebalga 12:58:00
7 1302000 Māris Vabulnieks Alūksne-Ape OK 13:00:00
8 1394815 Guntis Zīvers Azimuts OK- Sm BJSS 13:02:00
9 1603086 Ģirts Salmiņš Saldus OK 13:04:00
10 2077801 Olli Kantanen OK77 13:06:00
11 200169 Uģis Kokenbergs Burkānciems OK 13:08:00
12 2008868 Valters Freidenfelds Ziemeļkurzeme OK 13:10:00
13 7700522 Arnis Grasis Auseklis IK 13:12:00
14 1601909 Jurijs Narels Sēlijas Mežs OSK 13:14:00
15 9022700 Ivars Zarins Pilnigi ziemelji! 13:16:00
16 2006279 Juris Knēts CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:18:00
 

 

S50 (11) 3,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:36:00
2 9092126 Gunta Lebedoka KURMIS OK 12:38:00
3 2032545 Gunta Dudele Azimuts OK- Sm BJSS 12:40:00
4 1391691 Baiba Kaļva Madonas BJSS/OK Arona 12:42:00
5 1394817 Anita Katlapa CPSS/Meridiāns/Pārgauja 12:44:00
6 8628425 Baiba Ozola Mona OK 12:46:00
7 1410835 Sarmīte Sild Võru OK 12:48:00
8 305690 Baiba Puriņa Mona OK 12:50:00
9 7204949 Ellen Lembra Alnis OK-JNSC 12:52:00
10 200371 Baiba Zariņa Ozons 12:54:00
11 1006148 Inta Poriķe Alnis OK-JNSC 12:56:00
 

 

V50 (21) 5,6 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:31:00
2 1961223 Edgars Utāns Ind. 12:33:00
3 2050644 Jānis Nulle Azimuts OK- Sm BJSS 12:35:00
4 880223 Aivars Mihailovs Auseklis IK 12:37:00
5 1603082 Pēteris Strazdiņš Mona OK 12:39:00
6 1007369 Ilmārs Dukulis Alnis OK-JNSC 12:41:00
7 503711 Ģirts Zīlišķis Mona OK 12:43:00
8 2012416 Jānis Lucāns Piepe 12:45:00
9 207679 Pēteris Zariņš Mona OK 12:47:00
10 9101031 Juris Rudītis Azimuts OK- Sm BJSS 12:49:00
11 207961 Viesturs Dandens Alūksne-Ape OK 12:51:00
12 207962 Aigars Savickis Azimuts OK- Sm BJSS 12:53:00
13 2006300 Kalvis Bricis Bez kompasa 12:55:00
14 2048211 Guntars Cīrulis Azimuts OK- Sm BJSS 12:57:00
15 2006283 Pēteris Kokarēvičs Mežmalas / Madona 12:59:00
16 2032544 Aigars Dudelis Azimuts OK- Sm BJSS 13:01:00
17 503704 Ēriks Ūdris CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:03:00
18 1392092 Sergejs Šadrins Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:05:00
19 9600001 Egīls Puriņš Mona OK 13:07:00
20 2012447 Ainārs Gailis Auseklis IK 13:09:00
21 9200252 Ģirts Mamis Mona OK 13:11:00
 

 

S55 (10) 3,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:00:00
2 207639 Inese Purgaile Bebri 13:02:00
3 7203956 Aija Alksne CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:04:00
4 201081 Ilze Tāse Ogre OK/SC 13:06:00
5 1392120 Ilze Laure Auseklis IK 13:08:00
6 503716 Tamāra Kosmačeva Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:10:00
7 1603090 Ilze Vabole Bebri 13:12:00
8 7203964 Ārija Šinke Kāpa OK 13:14:00
9 2086510 Andra Melbarde Seniors 13:16:00
10 320265 Dace Saulīte Madonas BJSS/OK Arona 13:18:00
 

 

V55 (16) 5,6 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:13:00
2 2042556 Viesturs Lucāns Ind. 13:15:00
3 1301911 Juris Kokins CPSS/Meridiāns/Pārgauja 13:17:00
4 2049478 Gatis Jansons Azimuts OK- Sm BJSS 13:19:00
5 9200250 Rolands Laveiķis Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:21:00
6 1392102 Ojārs Milleris Ind. 13:23:00
7 7300021 Ivars Muzikants Mona OK 13:25:00
8 1301999 Vilnis Veļķeris Alūksne-Ape OK 13:27:00
9 1398427 Aivars Druvenieks Sēlijas Mežs OSK 13:29:00
10 503737 Jānis Nāgelis Mona OK 13:31:00
11 207915 Guntars Puntulis Azimuts OK 13:33:00
12 7203963 Juris Šinke Kāpa OK 13:35:00
13 2021265 Jānis Augulis Sigulda 13:37:00
14 2036460 Guntis Dude Sprīdītis TSK 13:39:00
15 2021108 Jānis Saliņš Mežmalas / Madona 13:41:00
16 503731 Ivars Pucens Mona OK 13:43:00
 

 

S60 (4) 3,8 km 0 m 14 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:02:00
2 520227 Ināra Ģipsle KURMIS OK 12:04:00
3 2006347 Ināra Linde Ozons 12:06:00
4 2008108 Inese Mauliņa Saldus OK 12:08:00
 

 

V60 (6) 5,1 km 0 m 13 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:28:00
2 9200482 Pēteris Magone Umurga 13:30:00
3 201917 Māris Lapiņš Azimuts OK 13:32:00
4 1391653 Andris Rudzītis Madonas BJSS/OK Arona 13:34:00
5 2061740 Jānis Linde Ozons 13:36:00
6 1410740 Egils Mauliņš Saldus OK 13:38:00
 

 

S65 (7) 3,8 km 0 m 14 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:58:00
2 1302622 Māra Bolšteina Alnis OK-JNSC 13:00:00
3 9200075 Rudīte Šterna Sigulda 13:02:00
4 1407504 Mudīte Alksne Jēkaba aģentūra 13:04:00
5 9200090 Valentīna Lietuviete Sigulda 13:06:00
6 200359 Ilona Vandāna Seniors 13:08:00
7 7000122 Ruta Kukka Kāpa OK 13:10:00
 

 

V65 (11) 3,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:22:00
2 1003106 Ivars Zariņš Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:24:00
3 305746 Jānis Buls KURMIS OK 13:26:00
4 9200077 Helmuts Lukačovs SILVA 13:28:00
5 2009318 Zigmunds Daščors Sēlijas Mežs OSK 13:30:00
6 1008458 Koit Paasma Lehola 13:32:00
7 886526 Jānis Biezais Azimuts OK- Sm BJSS 13:34:00
8 1330003 Uldis Alksnis Jēkaba aģentūra 13:36:00
9 9093312 Ilmārs Limbēns Sigulda 13:38:00
10 305414 Kārlis Magons Azimuts OK- Sm BJSS 13:40:00
11 7003132 Volli Kukk Kāpa OK 13:42:00
 

 

S70 (3) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 12:56:00
2 207668 Laimdota Šulte Prizma 12:58:00
3 416219 Maija Jansone Seniors 13:00:00
 

 

V70 (12) 3,8 km 0 m 14 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:14:00
2 2074158 Juris Zvirgzds Seniors 13:16:00
3 2005112 Pēteris Novikovs Kāpa OK/Carnikavas nov. 13:18:00
4 2009330 Imants Meldrājs Sēlijas Mežs OSK 13:20:00
5 9200089 Ojārs Lietuvietis Sigulda 13:22:00
6 555033 Guntis Upacers Seniors 13:24:00
7 1301941 Atis Anže Gulbenes n BJSS/Pūznis OK 13:26:00
8 1394816 Anatolijs Štainmillers Azimuts OK- Sm BJSS 13:28:00
9 2049461 Vilis Dubrovskis Seniors 13:30:00
10 2045115 Ansis Ozoliņš Burkānciems OK 13:32:00
11 200815 Kārlis Skrastiņš Saulrīti 13:34:00
12 1398414 Jānis Kalniņš Sēlijas Mežs OSK 13:36:00
 

 

S75 (4) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:04:00
2 2300824 Marga Jēkabsone SILVA 13:06:00
3 201164 Jūlija Zvirgzde Seniors 13:08:00
4 1302646 Velta Zjatkova Alnis OK-JNSC 13:10:00
 

 

V75 (2) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:20:00
2 416196 Andris Kalniņš Seniors 13:22:00
 

 

S80 (2) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:14:00
2 230747 Raisa Mazzariņa Seniors 13:16:00
 

 

V80 (1) 2,9 km 0 m 12 C
No Chipno Name Club Start  
1   Vacant Vacant 13:26:00
 
Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 07 Aprīlis 2018 00:13

Jaunākās ziņas

Azimuta 2021 treniņu seriāls

Azimuta 2021 treniņu seriāls

Apr 11, 2021 Rate: 0.00

Aicinājums

Aicinājums

Feb 22, 2021 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Azimuta 2021 treniņu seriāls

Aicinājums

Sveicam  Artūru Pauliņu un Azimuts OK-Sm BJSS vīriešu stafešu  komandu ar iegūtajām “Smiltenes novada Gada balvām sportā”!

Azimuts OK-Sm BJSS orientieristu veikums Latvijas kausa sacensībās 2020.

Atbalsti orientieristus Smiltenes novada Gada balvā sportā!

Latvijas čempionāts nakts distancē 2020

Mežmalu kausi 2020 tiek arī Azimuta sportistiem

Azimuta Rudens Maratons (ARM) - 2020

Siguldas rudens 2020

© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns