Augusts 04, 2021
Māris

Māris

Kāpa 2021

Augusts 03, 2021

                                                                                

Vīriešu Elites grupā uzvaru izcīna Azimuts OK-Sm BJSS sportists Ilgvars Caune.

Noslēgušies lielākie Baltijas orientēšanās svētki "Kāpa 2021" ar vairāk nekā 1100 dalībnieku startiem trīs dienu garumā Ludzas apkārtnē.

Protams ka lielākā uzmanība ņo komentētāja un mēdiju puses tika pievērsta Elites sportistiem. Varam lepoties ar Azimuts OK sportista Ilgvara Caunes uzvaru M21E grupā. Tas viņam izdevās izcīnot uzvaras pirmajā un trešajā dienā. Savukārt sacensību otrajā dienā , kas bija arī WRE posms Ilgvars piekāpās Valteram Reneslācim.
Sieviešu Elites grupā Azimutu pārstāvēja divas sportistes. Laurai Savickai 7. vieta un Lienei Brūvelei 10. vieta.
Sacensībās piedalījās 59 Azimuts OK-Sm BJSS sportisti.
Katru dienu tika apbalvoti dienu uzvarētāji. No mūsējiem šo godu tikt izsauktiem visiem priekšā nopelnīja
pirmajā dienā: ILgvars Caune M21E, Agnese Jaunmuktāne W18 un Ieva Godiņa W45L, otrajā dienā Austris Kalniņš M18 , Marta Morīte W14** , Agnese Jaunmuktāne W18, Mārtiņš Godiņš M45S un Aldis Lapiņš M70, trešajā dienā Ilgvars Caune M21E un Mārtiņš Godiņš M45S.
Sacensību kopvērtējumā uz goda pjedestāla tika aicināti par 1. vietu W-14** Marta Morīte , W18 Agnese Jaunmuktāne, M18 Austris Kalniņš un M45S Mārtiņš Godiņš.
Par 2. vietu W55 Videga Gaigala.
Par 3.vietu W18 Anda Jaunmuktāne , W20 Zanda Stabiņa , W45L Ieva Godiņa, M70 Aldis Lapiņš un M21O** Jens Grabovskis.
Labāko divpadsmitniekā savās grupās ierindojās izcīnot 4. vietu M12* Artis Harkins, M21L Pāvils Rubens Šulcs un W21S Pārsla Kupriša ,5. vietu M16** Jānis Ošiņš, M40S Ozols Andis un W55 Gunta Dudele, 6.vietu W10 Lote Tarasa , W12* Nanija Lība Uskliņģe , W14** Elīna Bačka un M45L Otārs Putrālis ,7. vietu W14L Marta Kalniņa, M40L Māris Zeiļuks, M50S Māris Stabiņš un M55 Jānis Nulle, 8.vietu W21O** Rudīte Grabovska un M70 Agris Kronbergs, 9. vietu M16** Dāvis Grabovskis ,10. vietu M12* Deivids Solovjovs , M14L Emīls Tarass un W16L Baiba Medne ,11. vietu W10 Zane Tarasa ,W21S Līga Vēja-Āboliņa, M40S Valērijs Prosolkovs un Open-100 Mārtiņš Latvers ,12. vietu M10 Gustavs Solovjovs, W14L Kitija Abula un M40S Kaspars Abuls.
Sacensībās tika vērtēts arī klubu vērtējums. Katru dienu savam klubam ieskaiti deva 10 veiksmīgāko dalībnieku koeficienti. https://lof.lv/uploads/sacensibas/2021/2021070200/k3.html
Šoreiz mums 6. vieta kas ir par divām vietām zemāk kā pirms diviem gadiem kad Kāpa notika Alūksnē.
Ģimeņu vērtējumā https://lof.lv/uploads/sacensibas/2021/2021070200/g3.html prieks par Kalniņu-Harkinu ģimenes izcīnīto 2. vietu kurā no pieciem dalībniekiem trīs pārstāvēja Azimuts OK.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Svētdien 25. jūlijā Siguldas novada Stīveru apkārtnē notika Latvijas stafešu kausa pirmā posma sacensības Ozona čempionāts.  Stafetes apvidus bija gluži citāds nekā iepriekšējā dienā - krietni zaļāks un kalnaināks.
Sacensībās veiksmīgs starts visām Azimuts OK-Sm BJSS komandām.
Sveicam Smiltenes BJSS S-14 grupas meitenes ar izcīnīto 1. vietu astoņu komandu konkurencē, gandrīz par četrām minūtēm pārspējot otrās vietas ieguvējas- Jelgavas meitenes un par gandrīz sešām minūtēm trešās vietas ieguvējas- Cēsu meitenes. Komandā etapu secībā startēja Anete Stabiņa , Marta Kalniņa un Kitija Abula.
Pirmā vieta arī V-195 grupas (komandas trīs dalībnieku gadu summa) vīriešu komandai. Komandā etapu secībā startēja Aigars Dudelis, Aldis Lapiņš un Jānis Biezais.
Otro vietu izcīnīja V-145 grupas komanda ar Māri Stabiņu, Pēteri Kokarēviču un Mārtiņu Godiņu sastāvā. Šoreiz par mazliet vairāk kā divām  minūtēm  nācās piekāpties Cēsu Meridiāna komandai, bet tika pārspētas Kāpas un Ausekļa komandas. 
Savukārt uz goda pjedestāla trešās vietas pakāpiena kāpa Azimuta dāmu S-145 komanda ar Videgu Gaigalu , Guntu Dudeli un Ievu Godiņu sastāvā.
 
 Jau piektdien Latvijas Kausa sezona turpināsies ar starptautiskajām 3-dienu sacensībām Kāpa Ludzas apkārtnē. Uz sacensībām dosies  60 Azimuts OK-Sm BJSS komandas dalībnieku.

 

 

                                                                         Ozona čempionāts garajā distancē.

 

24 jūlijā ar 500 dalībnieku individuālajiem startiem Siguldas novada Stīveru apkārtnē notika Ozona čempionāts orientēšanās sporta garajā distancē.
Mežā dominēja labi skrienams apvidus. Garāko distanču veicējiem nācās šķērsot purvainu vietu ar gariem meldriem. Līdz ar to liela nozīme bija izlozei , jo tiem kas startēja agrāk nācās izlauzt ceļu meldros un zaudēt dārgās minūtes un spēkus. Tuvojoties finišam apvidus bija ar biezāku veģetāciju un arī nācās iztērēt atlikušos spēkus lai pārvarētu reljefa kāpumus.
No Smiltenes BJSS sportistiem individuālajā garajā distancē uzvara
S-18 grupā Agnesei Jaunmuktānei. Viņai izdevās pārspēt tuvāko sekotāju par vairāk kā četrām minūtēm. Šajā grupā vēl 4. vieta Andai Jaunmuktānei. Ceturtā vieta arī šī vecuma puišu grupā Austrim Kalniņam. Viņam līdz medaļai pietrūka nieka 20 sekundes.
Šajā grupā vēl Renārs Kļaviņš finišēja 11. vietā.
V-16 grupā ātrākais no mūsējiem Uvis Sproģis 7. vieta. 20 minūtes ilgāk distancē pavadīja Kristers Lārmanis finišējot 16. vietā.
Šīs vecuma grupas meitenēm Baibai Mednei 15. vieta.
Daudzskaitlīgākajā S-14 grupas meiteņu grupā ar 28 dalībniecēm Kitijai Abulai 7. vieta , Martai Morītei 11. vieta un Anetei Stabiņai 18. vieta. V-10 grupā Robertam Zirdziņam šoreiz 10. vieta. S-8 grupā ilgu laiku sacensību līdere ir Lote Tarasa, tomēr kad ir finišējušas visas dalībnieces Lotei 4. vieta.
Lielisks starts Lienei Brūvelei sieviešu Elites grupā izcīnot 4. vietu. Šajā grupā vēl Laurai Savickai 8. vieta.
Junioru grupā meitenēm Zandai Stabiņai 4. vieta. Veiksmīgs starts grupā S21A Janai Martai Ivanovskai tiekot pie bronzas godalgas. Tāpat veicas arī Ievai Godiņai S-45 grupā. S-55 grupas kundzēm 2. vieta Videgai Gaigalai.
V21B grupā Valērijs Proselkovs izīnīja otro vietu.
V-40 grupā Māris Zeiļuks 10. vieta , V-45 grupā Otārs Putrālis 5. vieta un Mārtiņš Godiņš 9. vieta., V-50 grupā Māris Stabiņš 12. vieta, V-55 grupā Pēteris Kokarēvičs 8. vieta , Juris Rudītis 16. vieta un Jānis Nulle 17. vieta.
Lieliski starti mūsu V-70 grupas vīriešiem izcīnot dubultuzvaru. 1. vieta Jānim Biezajam un otrā vieta Aldim Lapiņam.
 

 

Latvijas čempionāts sprinta stafetēs.

18. jūlijā, Saldus pilsētā tika sadalītas Latvijas sprinta stafešu čempionāta medaļas. Neskatoties uz to ka tika atdoti visi spēki šoreiz palikām bez godalgām. Komandu komplektācijā bija jāievēro noteikums komandā trīs sportisti , no tiem vismaz vienai jābūt sieviešu vai meiteņu grupās startējošai dalībniecei.
Stafetes sacensības piedāvāja pietiekami sarežģītu un ātru orientēšanos dzīvojamo māju rajonos un Kalnsētas parka apkaimē.
Rezultāti
MW14 startēja 21 komanda
7. vieta Anete Stabiņa , Marta Kalniņa , Kitija Abula (vienīgā komanda grupā kurā startēja tikai meitenes)
MW16 startēja 17 komandas
6. vieta Uvis Sproģis , Kristers Lārmanis , Baiba Medne
MW21E startēja 33 komandas
5. vieta Matīss Slikšjānis , Artūrs Pauliņš , Agnese Jaunmuktāne
13. vieta Austris Kalniņš , Liene Brūvele , Anda Jaunmuktāne
MW21E grupā stafetes rezultāti un godalgu sadalījums gan būtu bijis citādāks, jo finišu kā pirmie sasniedza "OK Kāpa" komanda, noteikumu pārkāpumu dēļ gan šī, gan arī "OK Meridiāns pirmā komanda, kuri finišēja ceturtie, tika diskvalificēti.
Sprinta stafetes rezultāti: https://lof.lv/seriali_rez/?id=2021052300#r
Ceļu varianti elites grupās sprinta stafetē: https://drive.google.com/drive/folders/1G_I27y4vWPDJXmLJMDgpMEYJvnUu0GN1
 
 
 

 

Latvijas čempionāts sprintā.

Latvijas 2021. gada orientēšanās čempionāts sprinta distancē, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas sprinta kausa 1. posms notika 17. jūlijā Saldū.
Visas distances garumā saules lutinātajiem sacensību dalībniekiem nācās parādīt savu neatlaidību, izturību un ātrumu.
Ar pirmajām 2021. gada Latvijas čempionātu medaļām no Saldus atgriezās divi Smiltenes BJSS audzēkņi Agnese Jaunmuktāne un Austris Kalniņš, kā arī OK Azimuts sportisti Liene Brūvele un Aivis Zetmanis.
Rezultāti:
W-14 ar 33 dalībniecēm.
8. vieta Martai Kalniņai
11. vieta Kitijai Abulai
14. vieta Anetei Stabiņai
W-16 ar 20 dalībniecēm
9. vieta Baibai Mednei
W-18 ar 10 dalībniecēm
1. vieta Agnesei Jaunmuktānei
5. vieta Andai Jaunmuktānei
9. vieta Tīnai Deinai Kukurītei
W21E ar 11 dalībniecēm
7. vieta Laurai Savickai
W21 ar 10 dalībniecēm
9. vieta Janai Martai Ivanovskai
W-35 ar 7 dalībniecēm
1. vieta Lienei Brūvelei
M-14 ar 44 dalībniekiem
19. vieta Emīlam Tarasam
M-16 ar 33 dalībniekiem.(anulēti visu dalībnieku rezultāti šajā grupā)
6. rezultāts Uvim Sproģim
22. rezultāts Kristeram Lārmanim
M21E ar 16 dalībniekiem
11. vieta Matīsam Slikšjānim
M-40 ar 16 dalībniekiem
1. vieta Aivim Zetmanim
12. vieta Mārim Zeiļukam
M-50 ar 12 dalībniekiem
8. vieta Mārim Stabiņam
Varam būt lepni ka sacensības notika OK Azimuts sportista Ilgvara Caunes zīmētajā kartē.
 
Video no distances:
 
 

Mazā balva.

Jūlijs 13, 2021

 

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 10. un 11. jūlijā, Launkalnes pagastā norisinājās sezonas trešais un ceturtais Latvijas kausa posms, orientēšanās kluba "Azimuts" rīkotā "Mazā balva". Sacensībām bija pieteikušies 507 dalībnieki.  Sacensības rīkoja OK Azimuts sadarbībā ar Smiltenes novada domi un Latvijas orientēšanās federāciju.
    Sacensību pirmajā dienā dalībnieki startēja vidējā, bet otrajā dienā garajā distancē. Elites grupās šoreiz uz starta nestājās Latvijas izlases sportisti, kuri startēja Pasaules čempionātā Čehijā. Dāmu elitē pirmajā dienā pārliecinoša uzvara S. Sirmajai, kura otrās vietas ieguvēju Lauru Vīķi (Kāpa OK) apsteidza par trīs minūtēm 30 sekundēm, bet trešās vietas ieguvēju Kristīni Bertuku (OK Meridiāns) par piecām minūtēm. Otrajā dienā uzvara Viedai Lūsai (OK Meridiāns), S. Sirmo un K. Bertuku, kurām attiecīgi otrā un trešā vieta, apsteidzot par divām minūtēm un ieņemot arī trešo vietu kopvērtējumā, kamēr sudrabs summā K. Bertukai.
   Vīru elitē Samuels Heinonens vidējā distancē par 40 sekundēm apsteidza Jāni Krūmiņu (SK Briksnis) un par vēl minūti Aināru Drozdu (OK Meridiāns), savukārt otrajā sacensību dienā A. Drozdam uzvara ar 40 sekunžu pārsvaru pār S. Heinonenu. Kopvērtējumā A. Drozdam otrā vieta, minūti aiz uzvarētaja, bet J. Krūmiņam trešā vieta. 
Sacensībās piedalījās arī  Ziemas Olimpisko spēļu dalībniece kamaniņu sportā Kendija Aparjode un savā grupā W21A izcīnīja pirmo vietu , otrajā vietā atstājot Būdaskalna pārstāvi Aigu Tarasovu.
   Sacensību rīkošanā lielu artavu deva  Smiltenes BJSS audzēkņi un treneri.
Renārs Kļaviņš-marķēto distanču trimmerēšana un sacensību centra iekārtošana.
Anete Stabiņa-Maxima balvu maisu komplektēšana , leģendu griešana un šķirošana pa grupām.
Austris Kalniņš, Uvis Sproģis , un Kristers Lārmanis -sacensību centra nojaukšana pēc sacensībām.
Ronalds Kalniņš -darbs dzirdinātavā garajā distancē.
Trenerīte Liene-numuru šķirošana.
Treneris Māris-marķējuma izvietošana un noņemšana abu dienu marķētajām distancēm , starta galvenais tiesnesis, atbildīgais par apbalvošanu , sacensību centra iekārtošana, nojaukšana un citi darbiņi.
Sacensību tapšanā iesaistījās arī audzēkņu vecāki.
Kaspars Abuls- marķēto distanču trimmerēšana un sacensību centra nojaukšana.
Raivis Kalniņš-sacensību centra nojaukšana.
Antra Kļaviņa -darbs vienā no ūdens dzirdinātavām garajā distancē.
Kristīne Sausiņa-marķēto distanču un open grupu starta tiesnese
Dace Kalniņa-starta tiesnese.
Liene Zirdziņa-karšu noņemšana pēc finiša un Mazās balvas konfekšu dalīšana finišējušajiem.
Sacensību rīkošanā iesaistījās arī jau sporta skolu beigušie audzēkņi.
Ilgvars Caune-Kartes un distanču autors , kontrolpunktu izvietošana un noņemšana.
Zanda Stabiņa- Sacensību centra iekārtošana un nojaukšana, ,Maxima balvu maisu komplektēšana ,balvu pasniegšana ,leģendu griešana un šķirošana pa grupām un citi darbiņi.
Reinis Putrālis - GPS iekārtu izsniegšana un transporta regulēšana.
Olafs Putrālis -darbs vienā no ūdens dzirdinātavām garajā distancē.
Monta Melne-darbs ūdens dzirdinātavā pēc finiša.
 
Sacensību organizēšanā piedalījās arī OK Azimuts kluba biedri un brīvprātīgie.
 Apjomīgu  darbu  sacensību organizēšanā veica Otārs Putrālis un Aldis Lapiņš.
Savu roku pielika arī 
Antra Ķikute -dalībnieku reģistrācija.
 Renāte Lapiņa- starta tiesnese , karšu šķirošana pa grupām, balvu pasniegšana.
Dita Spalviņa -starta tiesnese ,
Ilze Spalviņa-darbs ūdens dzirdinātavā Elites grupas skatītāju kontrolpunktā.
Inguss Spalviņš-transporta regulēšana.
Māris Lapiņš-sacensību centra iekārtošana un nojaukšana.
 Jānis Lapiņš- sacensību centra iekārtošana un tiltiņa būve pār bebru dambi.
Uldis Klepers ūdens sagādāšana  un KP noņemšana pēc sacensībām , LOF piekabes atvilkšana no Siguldas.
Normunds Bērziņš -Kontrolpunktu uzlikšana un noņemšana garajā distancē.
 
Sacensībās piedalījās gandrīz visi Smiltenes BJSS orientēšanās nodaļas audzēkņi.
Veiksmīgākais starts Agnesei Jaunmuktānei W-18 grupā izcīnot 1. vietu.
Vēl labāko sešiniekā ierindojās-
W-8 Lote Tarasa 5. vieta.
W-14 Marta Kalniņa 5. vieta.
W-18 Anda Jaunmuktāne 4. vieta
W-18 Tīna Deina Kukurīte 5. vieta
M-18 Austris Kalniņš 5. vieta.
M-16 Uvis Sproģis 6.vieta.
 
Augsti rezultāti arī pieaugušo grupās
M70 Jānis Biezais 2. vieta 
M21B  Jānis Bormanis 3. vieta.
M70  Agris Kronbergs 4. vieta
M45  Mārtiņš Godiņš 4. vieta
M55  Jānis Nulle 5. vieta
W21A Līga Vēja-Āboliņa 6. vieta.
W21B Ineta Bārdiņa 5. vieta
W45 Ieva Godiņa  5. vieta
 
Sacensību uzvarētāji saņēma balvas no -Latvijas kausa  sadarbības partneriem
 Os veikals https://osveikals.lv/
 
kā arī no Mazās balvas sacensību atbalstītājiem
 
 Daudzskaitlīgākā veterānu grupa, skaitot kopā vīriešus un sievietes, bija SV40. Tā tika pasludināta par Amberfarm grupu un papildus "Mazās balvas" balvām saņēma balvas arī no Amberfarm

Balvu no Amberfarm (ekskursiju, degustāciju un meistarklasi 35 Euro vērtībā saņēma  Janovu ģimene kā daudzskaitlīgākā ģimene, kas "Mazajā balvā" veica 11 startus.

Amberfarm balva arī Variņu pagasta vienīgajam pārstāvim Agrim Kronbergam

 

Savukārt balvas no "Very Berry" saņēma visi SV-8 un SV-10 grupu dalībnieki , 4-6. vietu ieguvēji jauniešu grupās un  OK Azimuts Facebook lapas konkursa uzvarētāja Gunta Lebedoka. 

Par dalībnieku un tiesnešu ēdināšanu rūpējās "Trīs pipari un kūkas" https://visit.smiltene.lv/kafejnica-bistro-tris-pipari-un-kukas/
 
 
Sacensību kopvērtējuma rezultāti https://lof.lv/seriali_rez/?id=2021053000#k

Latvijas kausa izcīņa turpināsies ar Ozona čempionātu, bet jau šonedēļ Saldū tiks sadalītas sezonas pirmās Latvijas čempionātu medaļas sprintā un sprinta stafetē.

Latvijas kausa izcīņa ir Latvijas Orientēšanās federācijas organizēts orientēšanās sacensību seriāls, kas 2021. gadā sastāv no 18 posmiem un notiek no jūnija līdz oktobrim. Sacensību kopvērtējumā tiek noskaidroti Latvijas kausa ieguvēji 34 vecuma un meistarības grupās, tostarp arī vīriešu un sieviešu elites grupās. Atsevišķi tiek organizēta arī Latvijas kausa izcīņa orientēšanās sprintā un stafetēs.

 

 

Šajā saitē informācija par veterānu sporta spēlēm.

 

https://www.lsvs.lv/post/lsvs-58-sporta-sp%C4%93%C4%BCu-fin%C4%81lsacens%C4%ABbas-orient%C4%93%C5%A1an%C4%81s-apvid%C5%AB-25-j%C5%ABlij%C4%81-dobeles-novad%C4%81

 

Kas vēlas startēt Smiltenes novada komandā dodiet ziņu Māris 29170685

 

 

Aronas kauss-2021

Jūnijs 28, 2021

 

                                                                                                         Aronas kauss. 

Ar panākumiem no LK pirmajiem diviem posmiem atgriezušies Azimuts OK-Sm BJSS orientieristi. Sezona tika iesākta ar Aronas kausa sacensībām Ļaudonas pagasta Beļavas mežos 26. un 27.jūnijā. Sacensības notika apvidū ar skaistu priežu mežu un arī jaunaudzēm, kur redzamība bija slikta. Ar ātru skriešanu vien nepietika , bija precīzi jāorientējas.
No sporta skolas audzēkņiem vislabāk veicās U-18 grupu dalībniekiem Agnesei un Andai Jaunmuktānēm izcīnot dubultuzvaru, kā arī Austrim Kalniņam izcīnot pirmo vietu. Junioru grupā veiksmīgs starts pirmajā dienā Zandai Stabiņai izcīnot uzvaru.
Vīriešu Elites grupā divu dienu summā 3. vieta Ilgvaram Caunem. Sacensību otrajā dienā garās distances sākuma daļā Ilgvars piedzīvoja sāpīgu kritienu un nācās turpmāko distances daļu veikt pārvarot sāpes.
Veterānu grupās uzvara Lienei Brūvelei W-35 grupā, otrā vieta Dacei Ikšelei W-50 grupā , trešā vieta Mārim Zeiļukam M-40 grupā. Rezultāti:
M-21E ( 26 dalībnieki)
Ilgvars Caune 3.v.
W-20 ( 3 dalībnieces)
Zanda Stabiņa 2.v.
W-18 (5 dalībnieces)
Agnese Jaunmuktāne 1.v.
Anda Jaunmuktāne 2.v.
M-18 ( 11 dalībnieki)
Austris Kalniņš 1.v.
Renārs Kļaviņš 6.v. otrajā dienā
W-16 ( 16 dalībnieces)
Baiba Medne 4.v.
M-16 ( 30 dalībnieki)
Uvis Sporģis 6.v
Kristers Lārmanis 17.v.
W-14 ( 30 dalībnieces)
Marta Kalniņa 6.v.
Kitija Abula 7.v.
Anete Stabiņa 16.v.
Marta Morīte 23.v.
W-10 (18 dalībnieces)
Karīna Bahure 11.v.
Viktorija Broma 13.v.
Agnese Visendorfa 14.v.
M-10 (17 dalībnieki)
Roberts Zirdziņš 4.v.
Artūrs Kalniņš 8.v.
Adrians Deivids Tjarve 15.v.
W-35 ( 13 dalībnieces)
Liene Brūvele 1.v.
M-40 (14 dalībnieki)
Māris Zeiļuks 3.v.
M-45 (14 dalībnieki)
Otās Putrālis 4.v.
W-50 ( 9 dalībnieces)
Dace Ikšele 2.v.
M-50 (19 dalībnieki)
Māris Stabiņš 10.v.
W-55 ( 12 dalībnieces)
Gunta Dudele 5.v.
Videga Gaigala 1.v. pirmajā dienā.
M-55 (17 dalībnieki)
Pēteris Kokarēvičs 5.v.
Aigars Dudelis 7.v.
Juris Rudītis 9.v.
Aigars Savickis 13.v.
Ilmārs Brikmanis 12.v. otrajā dienā.
M-70 (7 dalībnieki)
Jānis Biezais 6.v. pirmajā dienā.

 

 

  Jau rakstījām par Azimuts OK sportistu sasniegumiem Baltijas čempionātā Šauļu apkārtnē.  Tagad arī par Azimuts OK-Sm BJSS sportistu kopējo veikumu.
29. un 30. maijā Lietuvā notika Baltijas čempionāts orientēšanās sportā, kas Latvijas orientieristiem bija veiksmīgs un panākumiem bagāts. 23 medaļas, čempionu tituls stafetēs visās vecuma grupās, uzvara valstu kopvērtējumā – tāds sasniegums Latvijas orientieristiem Baltijas čempionātā vēl nav bijis.
Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja 61 sportists un Latvijas orientieristi izcīnīja 23 medaļas, no kurām 11 ir zelta.
Sacensībās  piedalījās arī Azimuts OK- Smiltenes BJSS sportisti un uzrādīja sekojošus rezultātus:
W-14 Marta Kalniņa 7. vieta no 13 dalībniecēm
W-18 Anda Jaunmuktāne 4. vieta no 15 dalībniecēm
W-18 Agnese Jaunmuktāne 5. vieta no 15 dalībniecēm.
M-20 Austris Kalniņš 8. vieta no 17 dalībniekiem.
W-21E  Liene Brūvele 11. vieta no 19 dalībniecēm.
M-21E  Artūrs Pauliņš 6. vieta no 35 dalībniekiem.
M-21E  Ilgvars Caune 8. vieta no 35 dalībniekiem.
Individuālās garās distances rezultāti šeit:
 
Artūrs Pauliņš un Ilgvars Caune Latvijas otrās komandas sastāvā startējot kopā ar Edgaru Bertuku kļuva par Baltijas čempioniem vīriešu stafetē.
 M-20 grupā Austris Kalniņš Latvijas pirmās izlases sastāvā kopā ar saviem komandas biedriem  izcīnīja zelta godalgas.
Latvijas sieviešu otrā komanda ar Lieni Brūveli sastāvā tika pie ceturtās vietas.
Ceturtā vieta arī Latvijas trešās komandas sastāvā grupā W-16 Martai Kalniņai.
Savukārt W-20 grupā Anda un Agnese Jaunmuktānes startēja attiecīgi Latvijas otrajā un trešajā komandā izcīnot piekto un sesto vietu.
 
Sacensību pirmajā dienā izpaudās tas ka Latvijā ilgstoši nebija notikušas sacensības un mūsu  sportistiem nebija viegli iejusties sacensību atmosfērā.  Sacensību apvidus bija diezgan zaļš. Savukārt stafetēs apvidus bija skrienamāks.
 
Sveicam un lepojamies!
 
 

 

 

Sveicam Artūrs Pauliņš un Ilgvars Caune ar zelta medaļām Baltijas čempionātā stafetēs  Elites grupā Lietuvā Šauļu apkārtnē. Tas viņiem izdevās 11komandu konkurencē startējot Latvijas otrajā komandā kopā ar Edgaru Bertuku. Aiz sevis atstājot Latvijas pirmo komandu un Baltkrieviju.
 
Sveicam  arī mūsu jauno kluba biedru  Austri Kalniņu, kurš startējot Latvijas M-20 grupas Latvijas pirmajā komandā kopā ar komandas biedriem izcīnīja zelta medaļu.
 
Apsveicam un lepojamies!
Individuālās  garās distances rezultāti šeit:
 
 

Jaunākās ziņas

Kāpa 2021

Kāpa 2021

Aug 03, 2021 Rate: 0.00

Ozona čempionāts stafetēs

Ozona čempionāts stafetēs

Jūl 27, 2021 Rate: 0.00

Ozona čempionāts garajā distancē

Ozona čempionāts garajā distancē

Jūl 26, 2021 Rate: 0.00

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter

Rakstu bildes

Kāpa 2021

Ozona čempionāts stafetēs

Ozona čempionāts garajā distancē

Latvijas čempionāts sprinta stafetēs

Latvijas čempionāts sprintā

Mazā balva.

Veterānu sporta spēles 25. jūlijā Dobeles pusē.

Aronas kauss-2021

Baltijas čempionāts Šauļos

© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns