Septembris 18, 2021

OK Arona kauss 2015

By maijs 03, 2015 8021

                                                                                                 OK Arona kauss 2015

Smiltenes BJSS jaunās orientēšanās treneres Lienes Brūveles audzēknis pirmo reizi izcīna uzvaru LK sacensībās.

 2.-3. maijā Madonas novada Vestienā notika Latvijas kausa ceturtais etaps orientēšanās sportā.

 Apvidus pārsvarā egļu mežs ar jaunaudzēm un izcirtumiem. Ar izteiktu reljefu un gravu tīklu.

 Uz sacensībām devās arī Azimuts OK- Smiltenes BJSS komanda ar šāgada rekordlielu dalībnieku skaitu 37.

Tika izcīnītas sešas pirmās vietas , trīs otrās vietas un divas trešās vietas.

 Pirmo reizi uzvarētāja godā Latvijas kausa etapos tika Smiltenes BJSS jaunās treneres Lienes Brūveles audzēknis. Tas izdevās Emīlam Čukuram M-8 grupā. Savu tuvāko sekotāju viņš pārspēja par vairāk kā 13 minūtēm.

 Divu dienu summā savās grupās par uzvarētājiem vēl kļuva W-8 grupā  Kitija Abula , W-12 grupā  Anete Anna Strazdiņa. Ļoti sīvā cīņā ar Pasaules skolēnu čempionu Frici Spektoru uzvaru grupā M-16 pārspējot viņu par trīs sekundēm izcīnīja Ilgvars Caune. Ilgvaram šī jau ir trešā uzvara Latvijas kausa sacensībās. Uzvaras arī Ievai Godiņai W-35 un Vitai Cīrulei W-45.

 Savā šāgada pirmajās startā LK sacensībās otrā vieta grupā W21A Lienei Brūvelei. Tikai piecas sekundes aiz uzvarētāja otrajā vietā finišēja Mārtiņš Godiņš. Sudraba godalga vēl Jānim Nullem V-50.

Trešās vietas Guntai Dudelei W-50 un Jānim Biezajam M-65.

Sacensību organizatori bija parūpējušies arī par pašas nepatīkamākās- ceturtās vietas apbalvošanu jauniešu grupās.  Ceturtajās vietās Emīlija Seņka W-10 grupā un Agnija Caune  W-14.

Pašlaik spēcīgākā no mūsu 18 gadīgās grupas meitenēm Pārsla Kupriša uzrādīja piekto rezultātu.

 Tāpat veicās arī Mārim Stabiņam M-45 grupā un blomēnietim Guntim Upaceram grupā M-70, viņš pārstāvēja klubu Seniors. Olimpisko sešinieku noslēdza W-12 grupā Hanna Gabriela Ziemiņa un M-18 grupā Matīss Slikšjānis. Viņiem labāk veicās otrajā dienā garajā distancē, kad Hanna  finišēja otrajā vietā un Matīss trešajā vietā.

Nākošās Latvijas kausa sacensības būs Latvijas čempionāts 16.-17. maijā , kas garajā distancē notiks Nītaurē un sprintā Siguldā. Informācija un pieteikšanās šīm sacensībām šeit http://www.ba2.lv/sacensibas/index.php?s=lc&gs=2015

Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 03 maijs 2015 13:33

Saistītie raksti

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter
© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns