Septembris 18, 2021

Gulbenes kauss 2015

By Septembris 13, 2015 7334

Gulbenes kauss.

 Nedēļas nogalē, 12. un 13. septembrī, Gulbenes pusē norisinājās ikgadējās orientēšanās sacensības Gulbenes kauss. Šis bija jau 15. Latvijas kausa un 4. Latvijas sprinta kausa posms.

Sestdien  dziļā mežā aiz Lācītēm dalībnieki sacentās vidējā distancē, kur uz starta līnijas stājās 300 sportistu. Apvidū bija saplānotas  ātras, bet tehniski pietiekami sarežģītas distances, lai nevienam nebūtu garlaicīgi.

Elites grupās dalībnieku skaits abās dienās nebija liels, un vidējā distancē kā skaidri favorīti cīņā par uzvaru bija Elīna Svilpe un Artūrs Pauliņš. Viņiem arī izdevās uzvarēt. Elites grupā trešajā vietā vēl viens mūsējais Anatolijs Tarasovs no komandas Būdaskalns Arī pārējie Azimuts OK-SmBJSS sportisti sekoja Artūra piemēram un izcīnīja godalgotās vietas. Tā grupā S-45 viss goda pjedestāls Azimuta sportistēm. Zeltu izcīnīja Vita Cīrule, sudrabu Videga Gaigala un vienīgo bronzu  izcīnīja Dace Ikšele.

Pie zelta medaļām vēl tika Matīss Kalninš V-8 , Liene Brūvele S21A , Ieva Godiņa S-35  un Mārtiņš Godiņš V-40.   Vēl zelts V-35 grupā rauzēnietim Tomam Veitam  (Purva bridējs)

Ar sudraba medaļām pēc apbalvošanas varēja dižoties Kitija Abula S-8 , Anda Jaunmuktāne S-12 , Laura Savicka S-18 , Kaspars Abuls V21B , Jānis Nulle V-50 un  Jānis Biezais V-65.

Mazliet līdz goda pjedestālam finišējot 4. vietā pietrūka Renāram Kļaviņam  V-12 , Rolandam Rudītim V21A , Danai Zetmanei S21B  un blomēnietim Guntim Upaceram V-70 no kluba Seniors.

Piektās vietas Anetei Stabiņai S-8 , Sindijai Jirgensonei S-10 , Madarai Celmai S-12, Agnijai Caunei  S-14 , Aivim Zetmanim V-35

Sestie Emīls Čukrs V-8 , Elīna Skopāne S-16 , Gaidars Caune V21B .

Svētdien gandrīz 200 dalībnieku sacentās sprinta distancē Lizuma ielās.

Kartes autors un distaču plānotājs Māris Strautnieks bija izveidojis interesantas distances. Bija vietas kur varēja atīstīt lielu ātrumu un bija vietas kur vajadzēja izdomāt ātrāko ceļa variantu un to veiksmīgi realizēt. No mūsējiem vislabāk tas izdevās Lienei Brūvelei S21A, Aivim Zetmanim V-35 un Jānim Biezajam V-65 izcīnot pirmās vietas. Otrajā vietā S-45 grupā Dace Ikšele un     S-12 grupā Anete Anna Strazdiņa. Šajā grupā sestajā vietā Anda Jaunmuktāne. Vēl sestās vietas izcīnīja Elīna Skopāne S-16 , Renārs Kļaviņš V-12 un Rolands Rudītis V21A. Vietu augstāk finišēja Dana Zetmane S21A un Dainis Bormanis V-45. Ar ceturto vietu nācās samierināties Mārim Stabiņam V-35.

Kā jau sprintā pirms sacensību sākuma informators vērsa dalībnieku uzmanību uz sprinta sacensību noteikumu ievērošanu atgādinot ka nedrīkst šķērsot žogus , dzīvžogus un mazdārziņus.  Šo noteikumu neievērošanas dēļ 17 dalībnieki tika diskvalificēti.

Sacensības organizēja Latvijas Orientēšanās federācija un OK Pūznis sadarbībā ar Gulbenes novada domi.

Vairāk informācijas par sacensību norisi var atrast mājaslapā www.okarona.lv

Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 13 Septembris 2015 22:31

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter
© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns