Septembris 18, 2021

Kāpa 2014

By Jūnijs 30, 2014 10586

 W-14L grupā sacensību kopvērtējumā  visas trīs godalgotās vietas izcīna Azimuts OK- Smiltenes BJSS meitenes.

 Sacensības notika  27.06-29.06.2014.
Sacensību centrs atradās  kempingā “Sveikuļi”

 Sacensības organizēja OK Kāpa sadarbībā ar COK Silva, Tukuma novada domi un LOF.

Baltijā lielākajos orientēšanās svētkos piedalījās sportisti no 11 valstīm.

 Azimuts OK-Sm BJSS komanda Kāpas pamatsacensībās startēja ar 38 dalībnieku lielu komandu.

Sacensību apvidus bija pārsvarā skuju koku mežs. Reljefs ar lielām un vidējām formām. Max augstumu starpība 35m.

Balvas saņēma ne tikai kopvērtējuma uzvarētāji, bet arī dienu uzvarētāji.

Pirmajā  dienā, kurā sacensības notika Brizulē no mūsējiem par uzvaru tika sumināti Agnija Caune W14L (39 dalībnieces)  un Ilgvars Caune M16L (35 dalībnieki).

 Otrajā dienā sacensības notika Sveikuļu apkārtnē. Uzvara atkal Ilgvaram Caunem M16L. Pārsteigumu sev, komandas biedriem un trenerim sagādā Annija Slikšjāne kļūstot par uzvarētāju W12* grupā (24 dalībnieces).

 Trešajā dienā mežs pēc stiprajām lietus gāzēm naktī bija kļuvis slapjš un vēlākajās minūtēs startējošajiem arī nācās skriet pa lietu. Par šīs dienas uzvarētājiem tika sumināti Agnija Caune W14L un Anna Anete Strazdiņa W12* un Hanna Gabriela Ziemiņa W10 marķētajā distancē (46 dalībnieces).

 Kopvērtējums.

 Pateicoties veiksmīgajam startam sacensību trešajā dienā trīsdienu sacensību kopvērtējumā Hannai izdevās izcīnīt uzvaru. Šajā grupā cīņa bija ļoti sīva un visu izšķīra sekundes.

Pārliecinoša dubultuzvara W12* meitenēm. Pirmā  Annija Slikšjāne un otrā Anna Anete Strazdiņa.

 Spēcīgajā un daudzskaitlīgajā  W14L grupā viss goda pjedestāls Smiltenes BJSS audzēknēm no Grundzāles pamatskolas. Pirmā Agnija Caune , otrā Elīna Skopāne un trešā Zanda Stabiņa.

Uzvaru sev sagādā arī Ilgvars Caune M16L grupā. Ilgvara klasesbiedrs Adrians Djačuks startēja M16** grupā un pateicoties veiksmīgajam startam sacensību pēdējā dienā izcīna trešo vietu.

Iesācēju grupā M21O ** trešo vietu izcīnīja Ilgvara un Agnijas tētis Gaidars Caune. Jāpiebilst ka viņš orientēšanās sportā tiešām ir iesācējs, jo līdz šim bija piedalījies tikai šīs sezonas Horizonta sacensībās.

Jānis Biezais arī pateicoties veiksmīgajam startam trešajā dienā kļūst par sacensību kopvērtējumā uzvarētāju  M60 grupā (37 dalībnieki).

Jānis ir desmitais apbalvojamais no mūsu kluba un ir cerības ka klubu vērtējumā būsim izcīnījuši augstu vietu , jo tieši desmit labākie koeficienti tika rēķināti nosakot klubu vietas Kāpas daudzdienu kopvērtējumā. Šoreiz Azimuts OK-Sm BJSS komandai sestā vieta.

Ģimeņu vērtējumā gaviļnieki arī mūsējie. Godiņu ģimene izcīnīja uzvaru ģimeņu kopvērtējumā balvā iegūstot ceļojumu uz Stokholmu.

Četri Azimuta sportisti startēja grupā OPEN 100. Šī ir grupa kurā varēja piedalīties dalībnieki kuru svars ir 100 kg un vairāk. 18 dalībnieku konkurencē vislabāk veicās Andim Celinskim. Viņam piektā vieta.

Vēl trešo vietu Kāpas kopvērtējumā izcīnīja Videga Gaigala W45L grupā. Viņa pārstāvēja LVM.

Jaunākā (6 gadi) mūsu kluba pārstāve Anete Stabiņa startēja grupā W-8*. Šīs bija pirmās sacensības kad viņa devās distancē viena. Meitene ar šo uzdevumu tika galā izcīnot 8. vietu to meiteņu vērtējumā kas startē bez pavadoņa.

 Otrās dienas vakarā  Tukumā notika kārtējās Latvijas kausa sprinta sacensības. Šeit startēja arī Artūrs Pauliņš.  Tukuma ielu labirintos Artūram šoreiz 4. vieta. Šis Artūram bija pēdējais starts pirms pasaules čempionāta kas notiks Itālijā. Interesanti ka sprinta sacensības kurās piedalīsies Artūrs notiks Venēcijā.

 W14 grupā uzvarēja Agnija Caune un M16 grupā pirmo vietu izcīnīja Ilgvars Caune.

MTBO orientēšanās sacensībās piedalījās Aivis Zetmanis izcīnot 13. vietu  V21 grupā pirmajā dienā.

 

Foto no sacensībām Kāpa šajā saitē.  http://failiem.lv/u/rgwnzrs

Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 30 Jūnijs 2014 23:21

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter
© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns