Decembris 01, 2023

Agnija Caune Eiropas Jauniešu čempionāta garajā distancē izcīna 9. vietu.

By Jūlijs 02, 2018 4320

Sveicam Agniju ar augsto vietu garajā distancē!

Azimuts OK sportiste un Smiltenes BJSS audzēkne grundzāliete Agnija Caune garajā distancē izcīna 9. vietu.

Pagājušās nedēļas nogalē, no 28. jūnija līdz 1. jūlijam, Bulgārija uzņēma 2018. gada Eiropas jauniešu čempionātu, uz kurieni devās arī Latvijas jauniešu izlase 16 sportistu sastāvā. 

Čempionāts norisinājās Bulgārijas provincē Veļiko Tarnovo, kur jaunos orientieristus sagaidīja kalnaini un fiziski izaicinoši, tomēr orientēšanās ziņā latviešiem diezgan piemēroti apvidi ar vietām apgrūtinātu redzamību un caurejamību. 

Sacensības piektdien sākās ar sprinta distanci, sestdien tika noskaidroti spēcīgākie garajā distancē, bet svētdien stafetē.

Latvijas izlase čempionātā piedalījās pilnā - 16 sportistu - sastāvā, kurus pavadīja  treneri Baiba Smila, Henrijs Freimanis, Atis Heinols un fizioterapeite Liene Leske:

Uz Bulgāriju Latvijas jauniešu izlases sastāvā devās arī Smiltenes BJSS audzēkne un Azimuts OK sportiste grundzāliete Agnija Caune.

Agnijai Caunei W-18 grupā veiksmīgākais starts garajā distancē 9. vieta 92 dalībnieču konkurencē.

 Šī bija viena no lietainākajām distancēm ko Agnija veikusi. Neskatoties uz organizatoru solījumiem ka lietus nelīs, tas tomēr lija.  Agnija distanci iesāka veiksmīgi jau trešajā kontrolpunktā izvirzoties vadībā. Arī pēc ceturtā kontrolpunkta Agnijai labākais rezultāts. Tad sekoja garais etaps uz piekto kontrolpunktu, pēc kura Agnijai astoņpadsmitais rezultāts.  Agnija turpināja veiksmīgi līdz desmitajam kontrolpunktam atgriežoties TOP 6. Tad sekoja kritiens kur Agnija stipri sasita celi. Distancē Agniju sadzēla arī lapsenes. Nācās  vien cīnīties līdz galam. Šo vietu līdz finišam gan saglabāt neizdevās finišējot augstajā devītajā vietā.

Sprintā Agnijai 47. vieta 92 dalībnieču konkurencē. Sprints notika cietokšņa teritorijā kurā bija daudz trepīšu un citu Latvijas sprinta kartēm neraksturīgu objektu.

Sacensību mājas lapa šeit: http://eyoc2018.eu/
Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 04 Jūlijs 2018 00:18
© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns