Jūnijs 16, 2021

Sporta diena ģimenēm.

By Februāris 03, 2020 1213

                                                                                      Pieteikušās 20komandas.

Ģimeņu grupa   (10 komandas)

 Skudru ģimene

Lārmanīši

 Vītolu ģimene

Kalniņu ģimene

Miežu ģimene

Kukaiņu ģimene

Lapiņu ģimene

Mednieki

Vilemsonu ģimene

Nezinīši

 

 

 

Tautas grupa  (10 komandas)

Kļūdīties ir cilvēcīgi,

Mīļie kaimiņi

Draudzenes

Mani bērni

Māsiņas krāsiņas ,

Morīši-Pakalni

Treknās pīles.

Sarkangalvji un Laura

Mēru mafija Grundzālē.

Luksoforiņi

 

 

  Nolikumu skatīt:  smiltene.lv

Individuālo disciplīnu dalībniekiem iepriekš nav jāpiesakās. Tām pieteikšanās uz vietas. Individuālās disciplīnas sāksies kad būs beigušās komandu disciplīnas.

15.februārī plkst. 10.00 Grundzāles pamatskolas teritorijā, Grundzālē notiks sporta diena ar dažādām sportiskām  un jautrām aktivitātēm, kurās varēs kopīgi piedalīties visi – gan lieli, gan mazi, ģimenes, kolektīvi, komandas, kā arī individuālie dalībnieki.

Pasākuma mērķis ir veicināt fizisko aktivitāšu piekopšanu ģimenēs, socializēties, tādā veidā stiprinot ne tikai savu fizisko, bet arī garīgo veselību.

Komandām, ne mazāk kā četru dalībnieku sastāvā, kurā būtu abu dzimumu pārstāvji un vismaz viens bērns, savā starpā būs jāsacenšās 8 dažādos sporta veidos: stafete ar komandas biedru transportēšanu, ķegļu dzīšana, stafete ar vieglās mašīnas riepas ripināšanu, ripas metieni dīķa hokeja vārtos, disku golfs, slotbols, biatlona stafete un ceļojums pa Grundzāles ciematu (sporta veidu skaidrojumus sīkāk skatīt pasākuma nolikumā). Piemiņas suvenīri no pasākuma tiks visām komandām, savukārt katras disciplīnas labākajiem būs garšīgas balvas.

Dalība pasākumā un pusdienas – bez maksas. Aicinām iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz tālruni 29170685 līdz 12. februārim plkst. 18.00.

Gaidām gan lielus, gan mazus, gan jaunus un ne tik jaunus dalībniekus, līdzjutējus, atpūtniekus un citus interesentus!

Sacensību nolikums pieejams smiltene.lv.  Pasākums tiek organizēts Smiltenes novada domes īstenotā projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Smiltenes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/052) ietvaros. 

 

                                                                                                  

Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 14 Februāris 2020 23:08

Jaunākie tvīti

Laipni gaidīti jau šo sestdien, 29. septembrī. Sīkāka informācija https://t.co/aMi7JOWQuR @lof_lv @orient_lv… https://t.co/Tokp3hz2Up
RT @ziemellatvijalv: Orientēšanās sacensībām “Miķeļdienas 22KP” – īpašs stāsts https://t.co/5mWmbiHO0T
Svētdien beidzas pieteikšanās uz AZIMUTA 3-dienām, nenokavē iespēju izbaudīt burvīgo Brantu meža apvidu. @lof_lv… https://t.co/SEi499V6PH
Follow OK AZIMUTS on Twitter
© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns