Drukāt šo lapu

Baltijas čempionāts Šauļos

By Maijs 31, 2021 363

Jau rakstījām par Azimuts OK sportistu sasniegumiem Baltijas čempionātā Šauļu apkārtnē.  Tagad arī par Azimuts OK-Sm BJSS sportistu kopējo veikumu.
29. un 30. maijā Lietuvā notika Baltijas čempionāts orientēšanās sportā, kas Latvijas orientieristiem bija veiksmīgs un panākumiem bagāts. 23 medaļas, čempionu tituls stafetēs visās vecuma grupās, uzvara valstu kopvērtējumā – tāds sasniegums Latvijas orientieristiem Baltijas čempionātā vēl nav bijis.
Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja 61 sportists un Latvijas orientieristi izcīnīja 23 medaļas, no kurām 11 ir zelta.
Sacensībās  piedalījās arī Azimuts OK- Smiltenes BJSS sportisti un uzrādīja sekojošus rezultātus:
W-14 Marta Kalniņa 7. vieta no 13 dalībniecēm
W-18 Anda Jaunmuktāne 4. vieta no 15 dalībniecēm
W-18 Agnese Jaunmuktāne 5. vieta no 15 dalībniecēm.
M-20 Austris Kalniņš 8. vieta no 17 dalībniekiem.
W-21E  Liene Brūvele 11. vieta no 19 dalībniecēm.
M-21E  Artūrs Pauliņš 6. vieta no 35 dalībniekiem.
M-21E  Ilgvars Caune 8. vieta no 35 dalībniekiem.
Individuālās garās distances rezultāti šeit:

Artūrs Pauliņš un Ilgvars Caune Latvijas otrās komandas sastāvā startējot kopā ar Edgaru Bertuku kļuva par Baltijas čempioniem vīriešu stafetē.
 M-20 grupā Austris Kalniņš Latvijas pirmās izlases sastāvā kopā ar saviem komandas biedriem  izcīnīja zelta godalgas.
Latvijas sieviešu otrā komanda ar Lieni Brūveli sastāvā tika pie ceturtās vietas.
Ceturtā vieta arī Latvijas trešās komandas sastāvā grupā W-16 Martai Kalniņai.
Savukārt W-20 grupā Anda un Agnese Jaunmuktānes startēja attiecīgi Latvijas otrajā un trešajā komandā izcīnot piekto un sesto vietu.

Sacensību pirmajā dienā izpaudās tas ka Latvijā ilgstoši nebija notikušas sacensības un mūsu  sportistiem nebija viegli iejusties sacensību atmosfērā.  Sacensību apvidus bija diezgan zaļš. Savukārt stafetēs apvidus bija skrienamāks.