Decembris 09, 2023

Ziemeļu 2-dienas

By Aprīlis 18, 2023 546

 

 

                                                                        Ziemeļu divdienās pieci OK Azimuts sportisti tiek pie godalgām.

   

 Pagājušajā  nedēļas nogalē Lilastē un Bādciemā 39  Azimuts OK -Sm BJSS orientieristi aizvadīja jau piekto un sesto Latvijas kausa posmu. Ziemeļu divdienas tradicionāli norisinājās labi skrienamos piejūras tipa mežos, kā arī tuvu galvaspilsētai, un šogad pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu - 729 orientieristus. 

Abās sacensību dienās dalībnieki sacentās vidējā distancē. Pirmajā dienā Bādciema-Ķirezera apkārtnē, bet otrajā dienā pie Lilastes. Apvidus – izteikts piejūras kāpu apvidus ar atsevišķām lielām kāpām. 

Kupls dalībnieku skaits startēja abās elites grupās. Dāmu elitē  mūsu sportistes nestartēja bet  vīru elitē kā  galvenie pretendenti uz pjedestālu tika minēti  Mārtiņš Sirmais, Rihards Krūmiņš, Ainārs Drozds, Artjoms Rekuņenko un Matīss Slikšjānis.   Prognozes izrādījās diezgan precīzas un Azimuts OK -Sm BJSS sportists Matīss Slikšjānis izcīnīja trešo vietu divu dienu summā uzrādot analoģisku rezultātu ar mūsu kluba bijušo sportistu Artjomu Rekuņenko. Uzvarēja Mārtiņš Sirmais , otrajā vietā Rihards Krūmiņš.

 Divu dienu summā godalgoto trijniekā vēl vietas izcīnīja:

W-35 grupā 1. vieta Liene Brūvele

M-45 grupā 1. Vieta Mārtiņš Godiņš

 W-8 grupā 3. vieta Marta Ieva Zariņa.

W-45 grupā 2. vieta Ieva Godiņa

 

Labāko sešiniekā savās grupās vēl finišēja:

W-16 grupā 4. vieta Marta Kalniņa

W-20 grupā 4. vieta Anda Jaunmuktāne

W-20 grupā 6. vietā Agnese Jaunmuktāne

 

Sacensības organizēja orientēšanās klubs “Kāpa” un Latvijas Orientēšanās federācija, sadarbībā ar Ādažu novada domi un Saulkrastu novada domi.

© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns