Septembris 23, 2023

Orientieristi sacenšas stafetēs.

By maijs 18, 2023 440

 

 

             Orientieristi maijā aizvadījuši divus Latvijas stafešu kausa posmus.

                                                    Daugavas kauss.

4.maijā , kas bija nākošā diena pēc Zvaigžņu stafetēm Tomes apkārtnē notika Daugavas kauss , kas bija pirmais   Latvijas Stafešu kausa posms un Ogres novada orientēšanās stafetes.

Uz šim sacensībām devās divas Azimuts OK -Sm BJSS veterānu komandas no kurām pirmo vietu izcīnīja komanda ar Raivi Kalniņu , Mārtiņu Godiņu un Otāru Putrāli sastāvā grupā V-145.

 Savukārt komandai kura startēja V-170 grupā ar Māri Stabiņu , Māri Vabulnieku un Pēteri Kokarēviču sastāvā  nācās samierināties ar 4. vietu. Šoreiz iekļūt labāko trijniekā neļāva gadījums ar aizliegtās teritorijas šķērsošanas noteikumiem , jo pa stigu to tomēr šķērsot drīkstēja. Visi trīs sportisti apskrēja apkārt šai teritorijai , kas prasīja liekas minūtes.

https://lof.lv/seriali_rez/?id=2023050424#r

 

                                            Ozona čempionāta stafetes.

Dalībnieki Ozona čempionāta otrajā dienā atgriezās svelmainajā karjerā, kurā izvietots sacensību centrs, lai noskaidrotu attiecības trīs etapu stafetēs. Ozona čempionāta stafetes no citiem Latvijas kausa posmiem atšķiras ar to, ka viens no tiem ir atšķirīga garuma - šoreiz pēdējais etaps bija garāks par pārējiem, lai spēcīgākajiem komandas dalībniekiem būtu vairāk iespēju kādu noķert un intriga ieilgtu.

Vīriešu elitē 11 komandu konkurencē pārliecinoši uzvarēja OK Alnis orientieristi,  Azimuts OK-Sm BJSS Elitē pārstāvēja jaunā maiņa ar Uvi Sproģi , Renāru Kļaviņu un Austri Kalniņu sastāvā sīvā cīņā izcīnot augsto 5. vietu , par 16 sekundēm pārspējot Madonas BJSS /OK Arona komandu un 24 sekundēm Meridiāns OK / CPSS.

Savukārt mūsu sieviešu Elites komanda šoreiz  cīņas karstumā atzīmējās nepareizajā kontrolpunktā un finišēja otrās , bet diemžēl bez rezultāta.

M-145 grupas komandai ar Raivi Kalniņu , Mārtiņu Godiņu un Otāru Putrāli sastāvā šoreiz otrā vieta. 

W-16 grupā  apbalvošanā trešās vietas kūkas saņēma Marta Kalniņa , Anete Stabiņa un Kitija Abula.

M-12 grupas komanda tika nokomplektēta ar divām meitenēm Dārtu Pauliņu un Laimu Puriņu un puisi Eduardu  Zariņu. Viņiem iegūta stafešu sacensību pieredze ,atrasti visi kontrolpunkti un izcīnīta 8. vieta.

Foto  https://foto.inbox.lv/stabinens/Ozona-stafetes-2

 Rezultāti https://lof.lv/seriali_rez/?id=2023051424#r

 

© 1975-2021 SMILTENES OK AZIMUTS. Izstrādāja Zvērēns