8CBR

Jautājumi, labojumi, vakances: leimanis4@inbox.lv, 28777099 Izstrādāts ar:
logo (1).png
8CBR 2014, Starta protokols
S10
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2077170 Marta Kalniņa Gaujiena S10 12:02:00
2077165 Jūlija Celenberga Gaujiena S10 12:04:00
1391684 Elīza Madsena Klukstes S10 12:06:00
1003125 Anete Strauta Madonas BJSS/OK Arona S10 12:08:00
2006307 Hanna Gabriela Ziemiņa Azimuts OK - Sm BJSS S10 12:10:00
V10
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2073763 Emīls Saulīte Auseklis IK V10 12:12:00
2077164 Uvis Sproģis Gaujiena V10 12:14:00
896933 Gustavs Godiņš B3 V10 12:16:00
4405190 Renārs Kļaviņš Azimuts OK - Sm BJSS V10 12:18:00
S12
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
1003128 Alise Kauliņa Madonas BJSS/OK Arona S12 12:15:00
1394781 Annija Slikšjāne Azimuts OK- Sm BJSS S12 12:17:00
2006313 Anna Anete Strazdiņa Azimuts OK - Sm BJSS S12 12:19:00
V12
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
682487 Matīss Saulīte Auseklis IK V12 12:09:00
361433 Austris Kalniņš OK Alūksne/Ape V12 12:11:00
1003126 Mārcis Graudums Madonas BJSS/OK Arona V12 12:13:00
S14
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
9200826 Arta Renāte Rulle ZVOC-VBSS S14 12:06:00
2011177 Elīna Skopāne Azimuts OK Sm-BJSS S14 12:08:00
Daniela Brikmane Bilska S14 12:10:00
2006296 Zanda Stabiņa Azimuts OK- Sm BJSS S14 12:12:00
V14
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2006266 Renārs Akmins Azimuts OK - Sm BJSS V14 12:03:00
2006309 Oto Rainers  Strazdiņš Azimuts OK - Sm BJSS V14 12:05:00
1003121 Emīls Naumovs Madonas BJSS/OK Arona V14 12:07:00
S16
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2006280 Agnija Caune Azimuts OK- SmBJSS S16 12:39:00
345842 Karina Harkina OK Alūksne/Ape S16 12:41:00
Elīza Katlapa Ineši S16 12:43:00
9200824 Sintija Ozola ZVOC S16 12:45:00
V16
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2063951 Pauls Alberings ZVOC V16 12:06:00
2018833 Matīss Slikšjānis Ok Azimuts V16 12:08:00
2006310 Ilgvars Caune Azimuts OK - Sm BJSS V16 12:10:00
1394786 Adrians Djačuks Azimuts OK - Sm BJSS V16 12:12:00
1391687 Arvis Zeibots Ērgļi V16 12:14:00
S18
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
1301918 Laine Lupkina CPSS/Meridiāns/Pārgauja S18 12:02:00
9200822 Vilma Alberinga ZVOC S18 12:04:00
V18
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2006225 Jānis Veļķeris Alūksne/Ape OK V18 12:35:00
1391679 Kalvis Kaļva Madonas BJSS/OK ARONA V18 12:37:00
S21A
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
200256 Aiga Dudele Būdaskalns S21A 12:46:00
1391660 Elīna Svilpe Mežmalas MTB S21A 12:48:00
980536 Ieva Godiņa B3 S21A 12:50:00
7201404 Ieva Krastiņa Briksnis SK S21A 12:52:00
Agnese Katlapa Ineši S21A 12:54:00
V21A
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
7000083 Agris Dreimanis Ozons V21A 12:20:00
Armands Broks individuāli V21A 12:22:00
7000012 Jānis Kukks Indv V21A 12:24:00
2006321 Uldis Katlaps Ineši V21A 12:26:00
9200251 Mārtiņš Godiņš B3 V21A 12:28:00
9200487 Pauls Platais Ok Ozons V21A 12:30:00
2045136 Rolands Rudzītis Azimuts V21A 12:32:00
503744 Anatolijs Tarasovs Būdaskalns V21A 12:34:00
1302162 Toms Veits Purva Bridējs OK V21A 12:36:00
7201410 Uldis Velps Smiltene V21A 12:38:00
7202740 Jānis Nulle OK Azimuts V21A 12:40:00
2021177 Valdemārs Nulle OK Azimuts V21A 12:42:00
7200141 Uģis Inka CPSS/Meridiāns/Pārgauja V21A 12:44:00
S21B
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
Anita Saulīte Burkānciems S21B 12:25:00
2072670 Dace Ikšele Jaunpiebalga S21B 12:27:00
895494 Elīna Krūze Burkānciems OK S21B 12:29:00
2072680 Ilvija Madsena Klukstes S21B 12:31:00
201068 irina sinicina ind S21B 12:33:00
1750805 Līga Lupkina Balvi S21B 12:35:00
Linda Vabulniece OK Aluksne/Ape S21B 12:37:00
V21B
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
1003104 Aldis Sebris OK Pūznis V21B 12:02:00
895490 Raimonds Gailis Burkānciems OK V21B 12:04:00
200172 Ģirts Sarma IK Auseklis V21B 12:06:00
2006341 Gaidars Caune Azimuts OK- SmBJSS V21B 12:08:00
2021272 Jānis Naglis OK Meridiāns V21B 12:10:00
9200484 Māris Veliks Makita- Valmiera V21B 12:12:00
1401580 Kārlis Prauliņš Sēlijas Mežs OSK V21B 12:14:00
2045120 Raivis Grīviņš Burkānciems OK V21B 12:16:00
Raivis Ošiņš Smiltene V21B 12:18:00
S21C
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2077169 Sanita Sproģe Gaujiena S21C 12:03:00
Ilze Ciemiņa Silva S21C 12:05:00
2077166 Ilze Celenberga Gaujiena S21C 12:07:00
V21C
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
Armands Lūkins Lejasciems V21C 12:09:00
S40
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
1301969 Līga Vabulniece OK Alūksne/Ape S40 12:16:00
2005124 Vita Žukovska Burkānciems S40 12:18:00
Aiga Kalniņa Bez kompasa S40 12:20:00
207925 Aiva Skopāne Azimuts OK Sm-BJSS S40 12:22:00
2006222 Iveta Veļķere Alūksne/Ape OK S40 12:24:00
1407514 Inese Žīgure Ilzene S40 12:26:00
V40
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2006338 Dagnis Kaņepe Meridiāns V40 12:15:00
9101033 Dainis Bormanis Piebalga V40 12:17:00
2006208 Raivis Kalniņš OK Alūksne/Ape V40 12:19:00
1391672 Dzintars  Svilpis OK Arona V40 12:21:00
207904 Guntis Zīvers OK Azimuts V40 12:23:00
2006251 Ilmārs Brikmanis ind. V40 12:25:00
9022700 ivars zarins ind V40 12:27:00
1302000 Māris Vabulnieks OK Aluksne/Ape V40 12:29:00
200245 Jānis Nulle OK Azimuts V40 12:31:00
S50
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2011783 Anita Feldmane OK Sigulda S50 12:03:00
255825 Ārija Bertuka Ok Aluksne S50 12:05:00
1391685 Baiba Kaļva Madonas BJSS/OK Arona S50 12:07:00
2032545 Gunta Dudele Azimuts OK-Sm BJSS S50 12:09:00
9092126 Gunta Lebedoka OK KURMIS S50 12:11:00
520227 Inara Gipsle OK KURMIS S50 12:13:00
201138 Izolde Jumare Indv, S50 12:15:00
200214 Andra Melbārde Seniors S50 12:17:00
2006349 Anita Katlapa Ineši S50 12:19:00
201198 Mudīte Zvaigzne OK Ozons S50 12:21:00
7202737 Sarmīte Vlodare OK Pūznis S50 12:23:00
V50
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
9101031 Juris Rudītis OK AZIMUTS V50 12:22:00
2032544 Aigars Dudelis Azimuts OK-Sm BJSS V50 12:24:00
2021265 Jānis Augulis OK Sigulda V50 12:26:00
2012400 Edmunds Zvaigzne A2 V50 12:28:00
2006283 Pēteris Kokarēvičs Branti V50 12:30:00
1301999 Vilnis Veļķeris Alūksne/Ape OK V50 12:32:00
886526 Janis Biezais AzimutsOK V50 12:34:00
503704 Ēriks Ūdris Meridiāns V50 12:36:00
255737 Uldis Bertuks Ok Aluksne V50 12:38:00
207962 Aigars Savickis Azimuts   V50 12:40:00
204978 Gatis Jansons Palsmane V50 12:42:00
Kalvis Bricis Bez kompasa V50 12:44:00
S60
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2006347 Inara Linde Ozons S60 12:04:00
V60
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
201917 Māris Lapiņš OK AZIMUTS V60 12:47:00
200303 Ivars Ansviesulis Prizma OK V60 12:49:00
2061740 Jānis Linde Ozons V60 12:51:00
S70
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
207668 Laimdota Šulte Prizma S70 12:02:00
V70
SI Vārds Uzvārds Klubs Grupa Starta laiks
2074158 Juris Zvirgzds seniors V70 12:14:00
555033 Guntis Upacers Seniors V70 12:16:00
200155 Edvīns Berners A2 V70 12:18:00
Anatolijs Štainmillers Seda V70 12:20:00
Kārlis Skrastiņš Saulrīti Cēsis V70 12:22:00